Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

bobita, peste ceva vreme vei rade. Si noi am avut aseara un accident fix dupa baita, in prosop. A tb bagat la loc la spalat [:-)))]  [:-)))]

 

Stefana, cred ca dureaza in jur de 30 de min. Nu am intrebat, dar asa stiu de la ce am mai fost

 

Dana, un frumos Patrick. Ma bucur ca va merge asa de bine [flo2]

 

Alex, nici noi nu facem invitatii. Tot asa, mergem pe electronic, deja i-am dat tema sotului sa compuna textul. El le mai are cu astea si ii si place. Textul de pe invitatiile de nunta el l-a compus ca nu a vrut ceva de pe net.

 

Dedicut, ma bucur ca ati terminat cu tratamentul

 

Delia, baga repede o bere fara alcool. Ai auzit ca face minuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, chiar .. E de ras :))

 

Sunt obo, dar nu ma dau batuta! Azi plangea si se stramba in fel si chip si am inceput sa o imit:)))

S-a oprit si a facut niste ochi mari, apoi a dat vol la maximum.

Zic: hai ca asta-i buna, doar nu incerc sa te acopar ca zic vecinii ca ne omoram in casa :))))

 

Azi e 1-0 pt ea:)))

 

Am reusit sa mananc putin cu ea in brate si la final avea numai firimituri pe pantalonasi :)))

Am zambit si m-am calmat. Asta e, le luam cum vin. Acum a atipit pe mine :)

 

 

Delia, esti de-a mea :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza, scuza-ma, dar eu rad :)))). Azi esti suparata, dar maine o sa razi si tu daca vei (re)citi postarea ta. Te pup!

Deci de-astea-mi faci soro... Razi, ah?!

Nu fraternizezi cu o suferinda :)))Te tin eu minteeee :))

 

Stiu ca e de ras cand citesti, dar cand ti se intampla toate odata, parca simti ca o iei i cu capul :P

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza [pup], hai ca au trecut cele 3 ceasuri rele [flo2]

 

Si noi avem aceeasi pb cu mancatul, se zbate foarte tare la san, in 5 min termina si nu e satul :( A fost foarte marait azi..Si sanii mei nu au mai curs de ieri :( Oare asta inseamna ca nu mai e laptic????

Nu cred Delia, pt ca daca incerci cu pompa vei observa ca scoti destul, desi sanii sunt moi.

Nu stiu, o fi puseul de la 6 sapt... Ce sa mai zic?!

Ma consolez cu gandul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si noi pe aici, sunt cu maimuta dormind pe mine, am ajuns la zi cu cititul. numai mutrite dragalase pe aici  [:)]

sa-si faca cineva mila sa imi dea si mie pm cu parola de pe picassa 

 

noi raportam 850 g luate lunita a doua,mergem inainte cu alaptat exclusiv. am un bebe f cumintel,inca nu face crize la san cum facea sora mai mare. 

greu de tastat cu o mana  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

am avut si noi botezul, a fost un moment inaltator si emotionant pt noi ca si parinti pt ca a slujit mitropolitul moldovei teofan alaturi de un numeros sobor de preoti. petrecerea a fost si ea una reusita, desi numai eu stiu cat am alergat sa organizam totul cat mai bine:locatie, meniuri,marturii,dj,fotograf,aranjamente florale,tort,tinute dar a iesit totul bine. am carat-o pe petra peste tot cu noi, am alaptat pe unde am apucat dar sunt fericita ca nu caraie prea mult.

am fost si la munte 2 zile, vreme buna, bebe cuminte papa,kk, somn. mai nebunatica e cea mare si scoate untul din noi  [:-)))]  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...