Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, am gasit prin magazine, imi par toate la fel, asa ca voi lua o cutie si aia e. Eventual, oi mai interveni, nu imi place cum sunt decorate sticlutele, nu ca as avea eu vreo idee. A, si ma uitam la panza pe care primeste nqasa copilul, stiam ca trebuie sa nu fie tivita, dar vad ca au o cusatura, nu stiu daca o pot numi tiv, cred ca surfilat se numeste.

Nu imi mai bat capul, iau ce cutie gasesc si gata.

Te astept  cu sursa sepcutei! Stefan va avea blugi si camasuta cu patratele bleumarin cu galben si nu gasesc sepcute asortate si asa mici deloc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna .

Am lipsit o zi pentru ca am avut ceva treaba . Vad ca ati fost destul de vorbarete.Nu am apucat sa citesc tot dar o sa incerc. 

Si fata mea mi-a facut o surpriza la baita ... a facut kk cand am bagat-o in cadita .... a trebuit sa incalzesc iar apa ... In rest a fost destul de cumintica. Noaptea dormim binisor ... iar ziua mai putin . 

Azi avem ,, balci,, in cartier . Este o nunta ... si muzica este data ff tare . S-a dus d...u   odihna mea .... si aveam nevoie mai ales ca in ultimele zile nu prea m-am simtit ok . CM ma cam anemiaza ... e muuult .

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...