Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Betty, da, asa e, dreptul e mai productiv. Eu nu sterilizez pompa dupa fiecare folosire. Doar biberoanele si restul le sterilizez. Am zis ca oricum prin inghet mai mor niste microbi [:-)))]

Bubulina, la primul apel eram acolo, dar nu am fost in stare sa scriu. La al doilea eram tot pe acolo, dar nu mai avem forta nici macar sa tin telefonul in mana. Noi suntem cu trezirile standard, in jur de ora 1, ora 4 si ora 6

 

Mocanita, sa nu cumva sa fac un deserviciu omenirii si fa si nr 3 ca prea faci copii frumosi [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumiiiiiiiiiiim, dragelor, cum zicea Diana de umflatul in pene? :) Idem :)

Betty, da, noi i-am facut prin FIV pe amandoi si mai avem "la pastrare" 2 embrionasi :) cum suna.....Cu 4 nu m-as vedea totusi, de ce sa ma dau rotunda, iar pentru al 3-lea trebuie muta munca de lamurire cu sotul...Dar poate la 1-2 ani ai Mariei se mai inmoaie si el :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Deci eu sutn singura "anormala"?

La mine stangul produce muuult si la el Irina nu face figuri.

LA dreptul pfuuu..si lapte putin , sfarcul mic..nu ii place.

O sa ajung sa alaptez doar din unul.

 

 

Betty daca spal pompa imediat cum mulg nu o sterilizez asa repede.

Regula la mine este 1 singura sterilizare /zi. In rest spalate bine, ultima clatire cu apa rece si gata.

Dar am biberoane asa incat rar folosesc nesterilizate.

 

Ama ieri dupa munca am fost sa imi (re)pun gel pe unghii. Asa ma apucase si mine vina ca stau prea mult plecata de langa fata.....

Trebuia sa merg si al tuns cu Denisa dar am amanat , ca sa stau cu pitica.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...