Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 489
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dedicut, foarte foarte bine a luat in greutate piticul dintr-un singur san!

 

Matei, reactioneaza fantastic in prezenta lui sor-sa, rade larg si daca ii aude vocea isi intoarce capul si o cauta cu privirea, iar sor-sa ii face declaratii de dragoste :))), a zis ca vrea sa se marite cu Matei, ca e atat de frumos si de cuminte :)).

Mi-e atat de draga, primul lucru cand se trezeste, din camera ei fuge desculta direct in camera lui bebe si ii spune ca il iubeste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp  [pup]

 

Da, Betty, si eu am facut amnio. Doamne, a trecut juma' de an de-atunci, nu-mi vine sa cred.

 

Si eu vroiam sa intreb de reglarea lactatiei, am uitat, deh :)

si eu fac balta noaptea daca depasim 3-4 ore, plus ca imi aduc totusi aminte ca la un moment dat mi se micsorasera sanii si intram in sutienele de dinainte da sarcina. Momentul asta de-abia il astept. Cand vineeeeeee? Voi ati reusit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand se regleaza producția de lapte? Mie si acum daca nu papa la 3 ore incep sa curga ambii sani de parca sunt robinet

 

Pe la 2 luni asa cum a spus Olimp desi eu nu-mi dau seama ca am bustiere cu tampoane si in camuflajul respectiv nu-mi curgeau niciodata. Demult nu m-am mai lasat cu sanii liberi sub trocou sa vad daca si cand curg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...