Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mocanita, m-a baga si eu la raport cu bicicleta de camera. Sa vad dc imi fac curaj. Eu ma gandeam sa fiu cuminte si sa astept cele 6 sapt, dar cred ca mai incolo ma bag si eu cand o adormi si Sebi.

 

Eu de azi incerc sa urmez principiile Monti la alimentatie ca eu nu am nevoie doar sa fiu fit iar, eu vreau sa si slabesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau sa slabesc [alcool] [alcool] [alcool] [alcool] [alcool] [alcool] [alcool]  nu ma mai suport [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] ... [:-)))] [:-)))] [:-)))]  si cei mai rau vine iarna , ca toamna deja e pe noi..si nu ma incap hainele [batcap] ..si nu vreau sa ma apuc de cumparat [batcap] [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxigen ..capeti baiatie .. [il] [batcap] [:-)))]  1 cm sa se incheie pantalonii..pai la mine nu urca bine de la genunchi in sus [batcap] [batcap] [batcap]  ...

 Ma refer la aia nr mai mari, ca am si eu unii care la fel, nu trec nici cum. Hai Olimp, pune-te pe treaba. Cu cat suntem mai multe, cu atat suntem mai motivate [majoreta]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mocanita ..am o intrebare ..ca ai mers pe banda..nu te doare bazinul ?? pe mine si acum daca ma plimb cu caruciorul ma doare "pasa " si bazinul de abia ma urnesc apoi din loc de durere ? mai esta careva ca mine sau eu singura am ramas asa cu hibe ? [batcap] [alcool] [alcool] [alcool] [batcap] [fri]

eeeeeuuuuuuuuuuuuu, cred ca dureaza pana se aseaza oasele la loc  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxigen ce nu as face si eu gimnastica si efort sustinut dar nu ma lasa inima...nu pot slabii decat abtanadu-ma de la mancare..care nu stiu ce repercursiuni ar avea asupra laptelui ???

 

tot va aud de moti ? e chear asa de eficienta dieta ? stiu ca si alina e fan moti ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...