Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

am revenit, suntem bine. L-a cantarit, are 4.67 kg, deci a luat 1.1 fata de greutatea de iesire din spital si 0.9 fata de nastere cu tot startul nostru mai prost. E in continuare un capos nu f lung. Asta e baiatul lui mama [pk]  [pk]

 

Diana, imi place mult atitudinea ta in ceea ce priveste alaptatul. Te admir pentru rabdare si maturitate [flo2]

Si eu am conformatia ta, doar ca cum nu mi s-au mai marit soldurile, mie mi s-a marit acum 4 ani, pe la 25 de nu mai imi veneau pantalonii cu toate ca aveam kg mai putine.

 

Zilele astea sper sa apuc sa fac niste poze sa va arat cum am ramas cu sunculitele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

referitor la trezit noaptea, unde e dreptate? va dorm bebeii si voi nu dormiti. Vi-l dau o tura pe al meu dc vreti si ii iau eu pe ai vostri, ca eu dorm. Eu mai am putin si o sa pot dormi cu el plangand [:-)))]  [:-)))]

 

Ca sa ma intelegeti cat de rea de somn sunt, in liceu aveam ceas desteptator de se auzea si in vecini, dar pe mine nu ma deranja, il integram in vis si ziceam ca visez ca suna ceasul si dormeam in continuare [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxigen  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] cam asa somn are frate-miu, am venit de la o nunta in miez de noapte acasa si nu avem cheie, stateam la apartament, am sunat jum de ora la interfon si totodata sunam pe fix si pe mobil, asta dormea lemn, nu a auzit nimic. li s-a facut mila vecinilor sa ne dea drumul la usa de la scara. la usa apartamentului iar distractie, am spart usa pana la urma si fratele tot in lumea viselor era. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...