Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

Ama [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]  Snikers-ul soptitor [:-)))] [:-)))] [:-)))] .

Delia daca ai sti ce usor depun.. dar ce greu dau jos ai intelege ca 300 gr inseamna mare mare lucru la mine. [flo2]

Bine .. cand stiu ca Ama, Mocanita si celelate fete papa legume "aburite" realizez ca manac ca o scroafa ..degeaba ma plang [:-)))] Probabil ca daca as manca si eu asa as fi piele si os.. Dar cum imi place mancarica si mie...

La mine o salata inseamna salata verde  cu tot ce mai prind in frigider .. mar branza, eventual si un gratar taiat  sau sunca sau ou fiert ... eventual si dressing. Si nu ce arata Ama in poze.. un bol de supa cu salata..La mine salata e nesimtita!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai Betty, mai!! :)) Nu cred ca e vorba de greutate ci de stimularea glandei. Ce, daca te doare capul trebuie sa iei 2 pastile de nurofen in loc de una?! Zic si io... Acum daca ai glanda de 2 ori cat a mea inteleg :)))) Ne masuram si acolo?? :))

 

Vezi Ama, in sabii sa ne taiem sau in glande sa ne masuram? [:-)))] Clar te iau detasat!

 

Delia cu ochii aia ai lui, dupa ce creste nu te vad bine, mare e risc sa-ti apara cateva dudui la usa cu bebei in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

happy tie doar ciocolata din dulap iti face cu ochiul ? ca mie tot frigiderul .. [:-)))] [:-)))] [:-)))] [batcap]

 

diana asa sunt si salatele mele super nesimtite [soricel] [:I]  si da a descoperit-o si ilinca trege deja de unele jucarii care atarna la salteluta ei..azi ca e pedepsita cu mausi..sugea de zor la o jucarie.. [:-)))]

 

apropo unde e paula ? si ele ? azi nu au semnat condica..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:-)))))) iar e buna dispozitie pe forum :-)

 

Multumim de complimente [pup] De Mirciulica va crede cioara, dar eu nu sunt decat o mamica mandra, cearcanele si ciufuleala n-au treaba cu frumusetea :-)))

 

Betty, sa vina, am ajuns la concluzia ca imi plac bebelusii :-))

 

Eu sunt cu bebe pe picioare, ii place la nebunie sa l legan, dupa botez o sa ma ocup sa ii iau un balansoar, ca nu mai tine. Sau il duc pe Mirciulica la vecina, am vazut pe Fb ca si-a luat unul f fain :-)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare pentru fetele care stiu cum sta treaba cu molifta. Dupa 40 de zile pot sa ma duc sa imi faca molifta, nu? Si dupa aia pot sa ma duc in biserica cu bebe, chiar dc el nu e botezat? Intreb pentru ca avem de mers la un botez cu o sapt inainte de botezul lui Sebi si eu nu stiu cum se procedeaza

 

Oxi, dupa reguli, nu poti intra cu bebe nebotezat in biserica ( poti, cel mult sa stai la intrare cu el, in amvon). Eu am "trisat"putin si am facut molifta mai devreme, pentru a-mi putea cununa finicii, iar Ecaterina a ramas cu una din bunici in curtea bisericii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...