Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

SMS e mai degraba legat de pozitia de somn. Sa nu lasi nimic in preasma ce ar putea sa o sufoce (paturi jucarii etc. )

Ama scade riscul de SMS dormitul cu copilul dar e mai crescut riscul sa iti sufoci copilul fara sa vrei sau sa se sufoce sub plapuma sau perna din pat...eu zic sa nu mai citesti ca indiferent ce faci nu e bine si e risc de omorat copilul [batcap] [batcap] [batcap] .

Suzeta se pare ca scade f mult riscul .....de teama sa nu o scape din gurita nu se intorc pe burta. ...A mea refuza suzeta ..sa inteleg ca are tendinte sinucigase? [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu Diana, se numeste SMS, pt ca nu se stie cauza, nu pt ca s-a sufocat. Copii aparent sanatosi, mor. Punct. Fara sa se sufoce, fara alte motive.

 

Nepotica unei prietene a murit asa. Efectiv au gasit-o in patut moarta. Nu a avut nimic, nici un simptom. Apoi la autopsie cica ar fi avut pneumonie, dar copila nu a manifestat nimic. avea cateva luni...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Betty, te pomenesti ca iti ajunge glanda pana la Bucuresti de ma trezesc cu ea peste ceafa  [:-)))]

 

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

deja mi-am facut o imagine vizuala si ma pufneste rasul.. [:-)))]

 

 

Olimp, si eu parca o simt  [fri]  [:-)))]

 

Auziti tu fetelor: pai e frumos din partea voastra sa va bateti batjocura de o muiere batrana? Lasa ca va vad eu peste ani si ani daca voi puteti face prunci la aproape 50 de ani. Ei, ei, ia sa vad putin respect pt. perii carunti, ce-nseamna asta?

 

Lasand teoria la o parte cam asta-m facut citind dialogul vostru: [:-)))] [:-)))] [:-)))]., sunteti nebune rau!

 

 

Ama asa cum spun fetele, bebeii nu se nasc cu frica de intuneric.

 

Am si eu io intrebare pe cat de arzatoare pt. mine pe atat de banala: cum e cu kk verde? A mea face de ieri cam verde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula nu ma speria si pe mine! Am citi de SMS si tot de plapume si de pozitia de somn .. ca aia pe spate scade riscul .. ca suzeta .. ca tra la la ... Am zis ca nu mai citesc ca nu mai dorm noaptea stau sa acult cum respira [batcap] [batcap] [batcap] .

F nasol ce zici tu acolo. eu am crezut ca e f f rar. [fri] [fri] [fri]

Betty mie mi s-a zis ca poate fi de la deshidratare si mi s-a parut o imbecilitate sa fie deshidratata cand sta pearcing pe sfarc Medeea..Cea mai plauzibila explicatie mi s-a parut ca face caca repede si nu apuca sa fie digerata secretia din bila si atunci e verde...daca e digerat laptele e galben ..si daca tranzitul e lent si e digerata bine bine mancarica si tranzitul e matur se face maro. Mi s-a parut logic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...