Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vaaaii fetelor, m-am dus sa-mi verific copilul  [batcap] si am pus mana pe manuta, era rece, putin a lipsit sa urlu, mi-a stat mie inima in loc. Nu mai pot si acu imi sare din piept. Nu mai vorbiti de prostii, ca uite ce patim.....saracul bebe a tresarit din cauza mea. [batcap]

 

Patit si eu asa cateodata, ei noaptea mai au si extremitatile reci si nu-mi dau seama de ce ca pastrand aceleasi conditii odata-i calda odata-i rece la manute, mi-am explicat ca poate inca nu au definitivat sistemul de termoreglare de odata-i asa si odata altfel.

 

Eu is. Am dus-o prea bine ieri cu 4 ore de somn. Azi program de cate 2 :( 

 

Mess, fata nu vrea sa te plictisesti, te scoate din monotonie, uite si a mea a inceput de vreo 3 zile sa fie mai matinala, nu-i mai place ora 7 sau 6 a trecut pe 4.30(eadevarat ca s-a culcat ceva mai devreme zilele astea, la 22 - 23). In noaptea asta am mai amanat-o cu suzeta o ora si mai inainte a terminat de papat. Ma gandesc ca asa o sa i se invete stomacelul sa faca o pauza noaptea si incet intram in program de somn toata noaptea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana mi-am amintit: de multa vreme ma bantuie si pe mine reclama aia din dreapta cu sticluta galbena si 2 lamai dar eu am tacut chitic ca mi-era frica sa nu ziceti ca-s baba obsedata, daca am vazut ca te-ai "sesizat" si tu m-am revarsat si eu.

 

Eu de cate ori o vedeam si o vad am o dilema: oare asa le-a iesit aranjamentul sau e strategie de marketing sa atraga atentia? Recunosc ca in alta configuratie nici n-as fi stiut ca exista [:-)))] , nu-i vorba ca nici asa nu am intreprins nimic sa aprofundez produsul dar l-am observat totusi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La a mea n-ar fi chip sa-i bag suzeta in loc de mancare ca ar urla.

 

Offf... Tocmai ma gandeam ca asta ar fi buna de mijloc de tortura: trezesti condamnatul, il tragi de sfarcuri 10 min de sa-l doara, il lasi sa adoarma o ora 40... Si reiei... Ma duc sa ma plang la drepturile omului ;)

 

Ha [:-)))] , ce idei iti vin Mess iubito! Taci ca-i bine, esti pe drumul al bun, inca-ti vine a rade de situatie asa ca totu-i sub control [flo2] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...