Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Musai sa trec  la varianta: "Costica, Costica fa lampa mai mica ..." vad ca a mea piculina s-a apucat de conversat cu jucariile, mai nou le si atinge cate putin (cred ca i-au crescut mainile ca pana acum nu avea asa bataie lunga) si se distreaza tare ca le face sa se legene si sa sune (i-am agatat si o zornaiotoare). Apropo de lumina, eu nu pot alapta daca nu-i lumina maxima in camera pt ca nu vad anumite detalii si ma frustreaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana, sutien port in casa si tot sensibile sunt sfarcurile. nu ma ustura, e ca o intepatura asa. si daca mi-e frig sau ma emotionez de ceva tot in sfarcuri simt ca o jena, ca o durere scurta.nu stiu ce e cu mine [batcap]

noaptea sunt fara sutien, cu prosop sub mine si curg tare, mai ales dreptul. cred ca incep sa ii dau si eu amandoi sanii pt papa noaptea

 

Asa simt si eu, Oanka.

Dar la mine e de inteles, eu am ragade nesangerande dar dureroase.

 

Diana, Olimp, nu ma spal dupa fiecare alaptat. Am retinut cum e cu hidratarea sanului si nu il frec toata ziua, dar cu toate astea tot nu scap de probleme...

 

Cred ca am eu sfarcurile sensibile... Nu stiu...

Ma dau cu fel si fel de creme si defeaba, acum trec, acum reapar. Bn macar ca e lapte ca de la dureri ma gandeam ca se poate opri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara iar manca, termina, lasa sfarcul si dupa 10 min cauta iar cu gura in aer... Vreo ora ne-am distrat asa, a mancat de vreo 6 ori (mai avea ce ca o simteam ca trage si galgaia)....  Iar intrebari existentiale daca n-o fi lapte, n-o fi consistent..... Eu mult nu mai rezist si o incerc cu lp, ca "pusee" a avut cate pana la 2 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara iar manca, termina, lasa sfarcul si dupa 10 min cauta iar cu gura in aer... Vreo ora ne-am distrat asa, a mancat de vreo 6 ori (mai avea ce ca o simteam ca trage si galgaia)....  Iar intrebari existentiale daca n-o fi lapte, n-o fi consistent..... Eu mult nu mai rezist si o incerc cu lp, ca "pusee" a avut cate pana la 2 ani

 

 Mess vezi ca iei bataie, nu pune mana o lapte praf ca ti-o iei. Zici ca si-a epuizat puseele? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...