Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu is pe aici, la tura cand nu pot sa re-adorm.

Vreau sa va zic ca sper ca a venit copilul meu inapoi !  [:)] Ieri a fost cumintica, papat la 2 ore, dormit o gramada (chiar prea mult parca, obosita de la urlat 3 zile). A dormit toata dupa-amiaza, de abia statea treaza jumate de ora dupa mancat si cadea. La 8 si-a luat somn de tot, trezit la 10 papa, apoi la 4 ore, iar acum iar la 2. Ptiu sa n-o deochi ! Nu credeam in astea, dar incep sa cred ca asta a fost. A intalnit-o pe viitoarea nasica si asa s-a mai minunat de ea: " vai, cat e de mica, vai cat e de frumoasa, vai ce picior mic ... Nu stiu ce a fost dar era sa o iau razna, a urlat continu 3 zile, nici in brate, nici pe mine, nimic nu era bun. 

 

Noi am mers cu masina 3 ore dus si 3 intors intr-o zi si a fost f cuminte. Am landou care se prinde cu centuri si si-a luat somn tot drumul cu o pauza de papa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dormit 4 ore, cand ajung la 6 ore legate o sa cred ca am castigat la loto. Nici ultima luna de sarcina n-am putut sa dorm de dureri, etc. Si imi si lipseste sotul din pat, e exilat pe fotoliu ca nu incap noaptea sa alaptez fata in pat. Acuma a dormit cu mine astea 4 ore, apoi la primul trezit l-am exilat iar, a fost asa bine sa ma adoarma in brate, acuma am doar dezavantajul sa ii aud sforaitul de pe fotoliu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...