Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

Paula, nu-i de ras [:D] ca ma dor toate cele. Si nici nu stiu daca e febra musculara sau oasele, cert este ca de-abia merg. Mie mi-e greu sa stau cu Letitia in casa, ca se maraie si vrea in brate, asa ca prefer sa o plimb, doar ca ieri am plimbat-o de mi s-a facut acru. Cum opream carutu sa mai respir, cum incepea sa planga. Deci mi-am gasit antrenoare personala la sport. Si nici la mancat nu ma lasa, cum imi pun in farfurie, plange.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani pt baietelul tau, Adriana! Sa creasca mare!

 

Teodora ieri a inceput scoala, a avut emotii asa de mari ca in noaptea de dinainte nu a reusit sa doarma foarte mult, se tot trezea cu gandul sa nu intarzie si se gandea daca ii va placea sau nu.

 

Am fost placut impresionata de cum a prezentat d-na invatatoare clasa si cum i-a intampinat aranjand clasa cu povesti Disney(sunt in clasa 0 D) iar o parte din activitati se vor invarti in jurul povestilor Disney. S-au cunoscut fiecare facand o scurta prezentare pe ,,scaunul autorului", erau asa de emotionati ca abia vorbeau iar parintilor le straluceau ochii de emotii si isi frecau mainile de emotii.

Astept sa vina de la scoala sa imi spuna impresile de a doua zi, azi de dimineata s-a trezit repede, a mancat si s-a pregatit de scoala, a fost incantata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma laud si eu cu copilul meu destept. Rares face puzzle din 60 de piese, pe cutie scrie 5+. Probabil nu e mare lucru, dar eu sunt asa de mandra ca el primul puzzle l-a facut asta iarna din 30 piese, nu prea era pasionat, dar acum e belea.

Asta de 60 de piese, e destul de pestrit si complicat, eu o preparam pe Leti de somn, caci eram singurei acasa si i-am zis lui Rares sa stea cuminte cat o pregatesc pe Leti. Cand am terminat si am venit la Rares el deja terminase intreg puzzelul, avea ochii rosii si mi-a zis ca-l doare capul, era totusi ora 22.00. [:D]

 

S-a trezit Leti, gata cu relaxul meu! Unde sunt pozele, pe picasa?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stefania ce fetita mare a inceput scoala.. [flo2] asteptam impresii..

 

oxana asa face si ilinca papa nopatea ceea ce nu facea cu o saptamana in urma..

 

betty kk vrede este un kk imatur [soricel]  cate a trecut prea repede prin stomacel , poate ai mancat ceva ca sa-i provoace un tranzit mai rapid piticei..

 

eu nu aprind nici o lumina nopatea nici nu o schimb 12 ore..

 

maria si ilinca avea acum 1 luna episoade de pans fara nici o explicatie ,astea se intamplau seara inainte de somnul de noapte , poate fi de la oboseala acumulata ziua..si noi patim si acum cateodata mai ales ca este tot mai interesata de jucarii si de ce se intampla in jurul ei si nu vrea sa adorma ii este excitat creierul , asa ca sting lumina . opresc tV-u si nani..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...