Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

yvy,  [flo2] .

să știi că și eu de curând am început să le pot face poze la amândoi deodată.

 

Păi bine, măi, Maeve, și eu care crezusem că se înfiripase ceva la mare între Thea și Radu. Dar, na, ce să facem, deocamdată nu ne putem compara cu Rareș. 

Olimp, se pare că Ilinca are cale liberă. Nu-i rău, nu-i rău.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Adriana, m-am gandit eu ca ma iei de urechi :))

Pai, sa stii ca barbatul tre' sa fie mai marisor (opinia mea) asa ca pt Thea inclin spre Alex, vad ca Oxana nu vrea sa-l insoare pe Rares, of ce soacra va fi:PP

 

Fac eu fete frumoase si destepte dar pt Radu crezi ca mai fac o fata peste 3 ani? Eu sper ca nu :)))

 

Numai pt Alise nu am gasit nimic satisfacator, nu v-ati gandit sa faceti si voi baieti mai devreme ntz ntz ntz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maeve, am eu impresia că și tu joci la două mese.  [:-)))]

 

Olimp, nu, Doamne ferește! Cu ochii ăia, în niciun caz. Da' na, copiii se cunoscuseră, se plăceau... am zis să nu mă bag între ei, să-i fac blatul lui Radu cu Ilincuța. Dar se pare că dom'șoara Thea preferă băieți cu experiență, nu mucoși d-ăștia.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca ilinca imi va semana isi va lua sot mai mic decat ea..si al meu sot este cu un an mai mic..am fost in aceeasi clasa doar ca eu am fost data la 7 ani si el la 6 ani..la scoala.. [:-)))] deci si aia mai putin maturi au trecere..vedem cum ramane cu inaltimea.. [:-)))]

 

lasa ca am vazut si ce ochisori are Thea....frumosi si albastrii..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la noi,

 

Oxana, pe dr mea o cheama Carmen Constantinescu. E la CF2 si regina maria. O recomand xu drag!

 

Adriana, la multi ani pt Alex! Frumosi copii ai. Si bine imbracati, uite eu daca aveam fata ma lipeam de unul din ei :-)

 

Olimp, pai acum zici? Tu nu stii ca Mirciulica e de mult cu ochii pe Rebe? ;-)

 

Diana, superbe sunteti si voi!! Mede e o papusica, iar tu arati super! Te-ai mai vopsit dupa nastere?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare e Ilincutaaa!! :)))

 

Mai fetelor eu deja mi-am gasit cuscra in persoana fostei colege de banca din liceu. Are un baiat... [flirty]

 

Maeve, in timp ce puneam apita la incalzit pt bibe mi-a venit o idee pentru tine. Poti folosi doua biberoane. In unul incalzesti mai multa apa si in celalalt faci laptic numai jumatate din cantitatea de apa incalzita, sa zic. Daca vezi ca dra mai vrea sa pape, mai faci repede din primul bibe inca putin laptic. E o idee..nush daca buna, dar am zis sa impartasesc :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevăru' e că e greu de ales. Nu știu ce ne facem. Atâția ochișori frumoși și fete numai una și una.

 

Maeve, deci tu erai, ah? Și să știi că degeaba făceam noi băieți mai devreme pentru Alise, că deja nu mai aveai tu nicio șansă să te bagi.  [:-)))]  Cu Thea îți mai merge ce îți mai merge, dar cu școlărița...

 

Olimp, aici ne-ai prins. Cu înălțimea cred că ieșim imediat din competiție.  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...