Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

Noi cand am fost externati din spital scria ca a avut si stomatita....eu nici nu stiam....-am dar cu glicerina dar numai pe limba. Chiar trebuie sa mai dau ca nu am insistat....

 

Eu m-am incumetat de 2 zile sa ies cu amandoi afara, Andrei a stat cuminte in wrap si Alex s-a jucat la leagane. Macar daca mai tinea vremea buna, sa nu vina iar frigul.

 

Succes copilasilor care au inceput gradi sau scoala, sa aveti rezultate bune si sa va si distrati intre timp!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moko, da, f posibil sa fi fost noi. Initial ne-au bagat in rezerva aia, in cele din urma am stat in alta, ca am vrut single. Sotul avea pantaloni scurti si eu aveam tricou alb. Doar la faza cu bunica ai gresit putin, cred ca era doar cineva intamplator ca bunica a venit abia pe 16. Erau emotii mari pe capul nostru si eu cand sunt emotionata zambesc [soricel]

 

Sunt cateva poze cu mine pe picasa

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doxy, eu ti l-as recomanda si pe medicul meu, dar nu cred ca mai e pe la stat. E tanar, te linisteste si dc e o sarcina ok, o ia ca atare si te trateaza ca o femeie insarcinata, nu una bolnava, fara controale inutile sau ecografii in plus. Mie mi-a placut mult de el. Sa iti zic ca e un finut si la controlul pe masa? Mi-a facut o singura data, la 37 de sapt, dar nici nu am simtit. De obicei ma doare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ele albastrii [flirty] [flirty] [flirty] [flirty] [flirty] ...e o scumpica ..

vad ca si irina este pedepsita..ma refer la manusi..

 

fetelor ce sa ma fac cu piticania mea toata ziua vrea sa-si tuzleasca degetul mare...chear nu se poate dezvata nicicum..vad ca sosetele nu mai fac fata , tuzleste prin ele [batcap]

 

noi suntem pe nr 3 la scutec , la kg ne incadram.ff bine si cum nu e dodoloata la picioare ii vin perfect...nici nr 2 nu o strangeau pe picioruse ( luni i-am dat ultimul scutec nr 2 pe care il aveam )..deci 3 este lux..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, de ce nu o lasi in pace? Am inteles cu iepurii, te cred, eu sunt un astfel de caz, tata m-a incurajat, ca sa nu bag suzeta...acum ei isi descopera mainile, pumnii si rosul pumnului face parte din poveste. In plus, mai e nevoia de supt ca sa se linisteasca, si daca e deastept copilul si nu vrea silicoane (adica suzete), ce sa ii faci?

Copiii renunta singuri in timp. E mai greu daca fac asta ca obicei sa adoarma, dar daca fac atunci cand sunt la joaca, nu e problema.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...