Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 478
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu stiu ce sa fac ?....nopatea ma refer pitica doarme 6-7 ore legate si mie imi explodeaza sanii , o scol fortat sa manace.. [batcap] [alcool]  sa ma relaxez si eu ..sa incep iar sa ma mulg ?  altfel pusca sanii si tot o balta-s in pat..

 

 

Olimp, ai rabdare ca doar de putin timp doarme asa mult Ilincutza ta, curand o sa se regleze treaba si noaptea nu o sa-ti mai curga. Maxim o saptamana zic eu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mess , apropo de vergeturi. O sa ziceti ca-s nebuna, dar va mai zic o data de crema ce o folosesc inca din sarcina. Ieri am vazut-o la tv, a fost pusa la testare de un grup de femei, impreuna cu alte 3 creme si crema folosita de mine a iesit cea mai buna. Si era cea mai ieftina , comparativ cu celelalte. 

http://www.iherb.com/Palmer-s-Cocoa-Butter-Formula-Massage-Lotion-for-Stretch-Marks-8-5-fl-oz-250-ml/26938

si se gaseste si la DM, mai scumpa, dar merita. cred ca si la catena am vazut-o.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

betty sper asa sa fie , mai ales ca nu manaca din ambii sani la o masa , deci celalat e ne macat de 10-11 ore ..iti dai seama ce tare e bolovan , nici pe o parte nu pot sta ca ma doare de plin ce este..

 

Ioi aia nu-i ok, la ultima masa da-i din ambii sani, nu o lasa sa se sature din primul si mut-o sau mulge-l al doilea. 11 ore e prea mult zic eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...