Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Inca un an impreuna ... ghidul anilor care se scurg impreauna


Recommended Posts

Azi implinim 18 ani de cand ne-am casatorit! Cadouri nu, cel mai frumos cadou pe care mi l-a facut anul asta, este ca m-a lasat gravida si eu o sa-i fac cel mai frumos cadou, c-o sa duc sarcina la termen! Atat!

Daaaaa. super, te felicit din inima. Stiu ca iti doreai de mult!

Bravo!

Cand ai dpn?? Fetita sau baietel?

Sarcina si nastere usoara iti doresc, tine-ne la curent! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu habar nu am de numele sarbatorilor fiecarui nr. de ani de casatorie.. Exista vreo lista?

Eu le stiu doar pe astea clasice: nunta de argint la 25 de ani, de aur la 50 de ani, de diamant la 75 de ani... altele nu mai stiu, gen fildes, dantela, lemn, fier etc...

 

Oricum, indiferent de nr de ani de casatorie, va urez tuturor multi ani fericiti impreuna [floare3]

 

E cate o denumire la fiecare an pana in 15 ani, apoi parca din 5 in 5 si apoi din 10 in 10. Dar daca dai un google, le gasesti imediat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anul acesta in august am implinit 7 ani de casatorie. au trecut repede si avem atatea amintiri impreuna.

anul acesta am sarbatorit la restaurant, noi doi si fetita. in fiecare an sarbatorim dar de fiecare data altfel. daca pica in mijlocul saptamanii si sotul e plecat sarbatorim in week-end si tot nu trece nesarbatorita aceasta zi.

de asemenea, sarbatorim si ziua in care ne-am cunoscut. luna asta se implinesc 13 ani [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...