Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai cuscra, sa ne intelegem, care fata ne-o dai? [:D] Noi o peteam pe A, caci Rares prefera fetele mai mari. V-am zis eu cum ii curg mucii dupa o fetita din complex care e cl 3  [:-)))] .

 

Offf si eu pusesem geana pe Rares, demult il urmaresc, n-am zis nimic dar daca am vazut ca Alina vrea gene artistice mi-am exprimat si eu dorinta launtica  [:)] . A mea fata are gene bune pe domeniul real, matematica, fizica desi nici cu partea artistica n-ar fi exclus sa fie pe dinafara ca frate-sau s-ar putea face linistit actor de comedie. Fata are zestre buna, casa in Cluj, teren aproape un hectar langa Cluj, cei mari deja-s rezolvati ca au apartamente cumparate deci nu mai are de impartit micuta cu ei.

 

Upsss stai ca mi-a picat fisa: daca vrea fete mai mari am si una mare! E frumoasa si desteapta (pe dovedite cu IQ masurat).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf si eu pusesem geana pe Rares, demult il urmaresc, n-am zis nimic dar daca am vazut ca Alina vrea gene artistice mi-am exprimat si eu dorinta launtica  [:)] . A mea fata are gene bune pe domeniul real, matematica, fizica desi nici cu partea artistica n-ar fi exclus sa fie pe dinafara ca frate-sau s-ar putea face linistit actor de comedie. Fata are zestre buna, casa in Cluj, teren aproape un hectar langa Cluj, cei mari deja-s rezolvati ca au apartamente cumparate deci nu mai are de impartit micuta cu ei.

 

Upsss stai ca mi-a picat fisa: daca vrea fete mai mari am si una mare! E frumoasa si desteapta (pe dovedite cu IQ masurat).

[:-)))]

Betty, eu vroiam sa-ti zic ca Bianca seamana in poze cu Rares cand era mic. Si se spune ca ce-i ce seamana intre ei se potrivesc. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...