Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alina, uite aici ce si cum cu cafeaua decofeinizata:

http://medicidetop.ro/noutati/3292-nutritie-cafeaua-decofeinizata-e-mai-sanatoasa-8-mituri-false.html

 

Hai ca a iesit f bine cu medierea si i-ai tras si una dupa ceafa sefului [:-)))] .

Si eu ma gandesc ce fac cu jobul, pana la sarcina am lucrat pe bani f putini, ideea era sa am dreptul la concediu si sa am macar indemnizatia minima...dar nu mai tine dupa conced...de fapt, eu as vrea sa gasesc de acum ceva de lucru de acasa, dar nu gasesc nimic serios...

EI, eu nu zic nimic de zestrea baietului, ca nu prea exista, ca sa zic asa...eu il dau doar pentru el! E haios, istet si frumusel [flo2] !

 

Diana, te pup! Sa imi spui daca mai ai nevoie!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, te bagi tu repede!  [:-)))] Lasa ca ramanem noi la Lepsa...

 

Auziti, da la fata mea nu se baga nimeni, e asa de urata?  [:-)))]

 

Lasa ca o luam tot noi pentru P, dupa cum il vad, 15 ani nu are de gand sa ne paraseasca, ii place tare acasa. Macar stim o treaba, nu vom avea cate 2 perechi de cuscrii cu care sa ne acomodam. In plus nu se va plictisi niciodata cu P, o sa fie intr-o distractie continua.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yvy, felicitări pentru achiziție. Las' că vezi tu cum înveți să tastezi cu Bogdan în brațe.  [:-)))]

 

Delia, am înțeles. Atunci eu presupun că n-are nicio legătură. E mai convenabil așa.  [:D] Oricum, cu ciocolata e obișnuit din burtă. Cred că ar intra în sevraj dacă nu i-aș mai da.  [batcap]

 

 

Haha ha asa si B a primit de-a ciocolata si Nutella inca din burtica asa ca mi-e teama sa le intrerup, mi-e sa nu faca urat dupa ele [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...