Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

Betty  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Trebuie sa ma invrednicesc sa scot copilul afara  [batcap]  [batcap]

 

Apropo de mancat, eu imediat cum suge B imi vine sa mananc si pietre, dau iama-n frigider, zici ca n-am mancat de saptamani asa de tare ma roade stomacul  [bang] [bang]  efectiv simt ca lesin, zici ca-mi ai suflul nu alta!

Si la L am patit asa, credeam ca acum scap dar vad ca iar ma manifest, am si pus cred ca 2-3 kile inapoi si nu ar fi fost deloc necesar! 

 

Deci cu slabitul eu nu trag sperante anul asta  [:-)))]  macar sa nu depasesc limita maxim admisa, sa raman la 69.99  [batcap]

Cred ca dupa 6 luni cand ii bag si lui papica si ma mai slabeste cu suptul asta o sa am sanse sa dau jos, zilele aste anumai la 2 ore a supt si noaptea la 3-4 ore, cred ca are deja 7 kile, diseara il cantaresc!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa va zic eu una la fel de tare, cu politisti.

Aveam treaba la politie si politistul de serviciu ma intreaba numele sa ma treaca in "catalog" eu ii zic, .............., il vad ca se cam frasuie, apoi se uita senin la mine si zice care e numele mare si care e numele mic  [:-)))] .

Eu inteleg ca prenumele .......... e mai rar intalnit, dar de prenume ................, n-am auzit niciodata  [:-)))] . Cu greu m-am abtinut sa nu izbucnesc in ras.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxana, mare prost :)))

 

iar cu numele m-am dus odata la posta sa iau un colet si eu am 2nume de fam, al meu si-al lui iar aia de la posta "dar nu inteleg cine sunteti dvs :DD" zic eu sunt aia din poza, tunsa scurt. Cica "pai si cum va cheama" iar eu de colo "pai cum scrie in buletin" :)))

 

Pe urma a vazut ea prenumele, ca se uita doar la nume.

 

Si la cec la fel, mi-ati dat buletinul gresit mi-a zis. Si eu, uitati-va mai bine :D:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yvy idem si la noi dupa una repriza de supt imi vine sa mananc si scoarta de pe copac si mi-e f sete.  [batcap]

 

oxana, betty  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

la faze comice ma bag si eu. acum cativa ani am mers sa iau tigari pt fratele meu si tipa de la toneta m-a refuzat pe motiv ca nu vinde tigari minorilor  [:-)))]  [:-)))] aveam vreo 25 de ani, verigheta pe deget bla-bla, aia nu m-a crezut  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de ce ziceati voi cu sandalele, alise tot era ceruta in casatorie de un baiat din parc, mai agresiv el asa...si intr-o zi ii spune lui A "daca nu te casatoresti cu mine, nu ne mai jucam". Iar A ii replica "pai f bine, ca asta nu se discuta acum si oricum nu voiam sa ma casatoresc cu tine" :))))

Deci am fata intzepata, nu se lasa usor :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...