Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

Adriana, asa zic si eu, doar ei din jur ma bat la cap, si cand mai zice si sotul ca parca e prea mic, ii trantesc ca ar trebui sa il tina in casa pana la majorat...Toata vara m-au tocat marunt cu caciulita si sosetele, ca are extremitatile reci si in rest era caldut iar cand il alaptam transpira pe frunte si pe spate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Musaca, dovlecei...ia bagati niste retete fratilor! Eu gatesc cam fad in ultimul timp...las' ca nici in rest nu-s grozava...acum avem orez cu ciuperci si separat ceva gratar, inainte am avut varza calita, urmeaza o ciorbita de legume cu carne optional...Nu prea am idei si parca nici chef, dar totusi a devenit f monotona mancarea...o sa caut si semintele de care zicea Alinei, ca si salatele sunt cam stravezii...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita, poate citeste o aspiranta sau o graviduta. Eu citeam o odisee cand nu eram gravida, ci doar aspiranta. Dar inteleg unde bati...

 

Later edit: si eu va citeam, dar nu scriam ca nu aveam curaj...fetele care stiau tot ziceau ca poate-poate, scriau cu subinteles [:)] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...