Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ama nu. O sa ma ajute mama si o sa lucrez de acasa cat se poate. Oricum e doar part time. De la 1 an sper sa prindem loc la gradi si atunci suplimentez si orele de lucru. Daca merge bine o sa revin la program normal. Clara a mers la gradi de la 10 luni si a fost super ok ptr ea. Ptr mine o gramada de mustrati de constiinta dar n-am ce face. In domeniul meu mai mult de 1 an e greu sa stai deoparte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele!!

 

Am mai citit cat de cat dar nu m-am prins ce sa mai intamplat :D

Monicaa bine ca sunteti pe drumul cel bun si te-ai mai linistit.

Ama ai mai cerut parerea si la alt medic sa vezi ce spune daca acel plasture ajuta cu adevarat?

Am fost si noi ieri la doc la vaccin avem 4600 adik a luat 1 kg in a-2a luna fata de prima cand a luat 600 :D deci nu e nevoie sa schimbam laptele. In continuare mananca destul de putin adik maxim 100 ml dar cred ca vrea sa ajunga manechin asa ca il las in pace :)):)). 

Nici eu nu am nmk impotriva sa citeasca lumea. Chiar si daca scriu ceva aiurea de soacramea de ex din partea mea poate sa citeasca =))=))=))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, ma bucur ca mergeti inspre bine, e un progres important, stiu ce inseamna.

 

Deci nici Sami nu a acceptat laptele acela.

Chestia e ca din moment ce ii dau si san cam tot aia e ca indiferent ce alt lapte i-as da, refluxul oricum se manifesta. Nu stiu daca sa mai incerc alt lapte sau sa "indur" pana la diversificare asa cand sper sa se mai imbunatateasca.

 

Ele, hai ca m-ai pus si pe mine pe jar :))

 

Multumim de "like-uri" Monica si Ama :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi, ce fățucă dulce are Sebi. 

 

Monicaa, arată foarte bine Sami. E un scump. Cu sigranță sunteți pe drumul cel bun. 

 

 

Ama, mulțumesc. [flo2]   Și noi zicem că e ca un spiriduș. Să-l vezi când se maimuțărește. 

 

Ele, sper că e totul ok.  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Betty ai citit ce am scris de kk.

 

Da, multumesc mult, scuze ca n-am zis nimic dar sunt ametita cateodata! Mi-am scos de la naftalina  ochelarii [:-)))] .

 

Lamuriti-ma si pe mine careva ce si cum e cu problemele astea, daca nu va indurati aici pe forum atunci un PM va rog ... sa nu mor proasta, nu de alta [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, multumesc mult, scuze ca n-am zis nimic dar sunt ametita cateodata! Mi-am scos de la naftalina  ochelarii [:-)))] .

 

Lamuriti-ma si pe mine careva ce si cum e cu problemele astea, daca nu va indurati aici pe forum atunci un PM va rog ... sa nu mor proasta, nu de alta [:)] .

si eu sunt tare curioasa :));)) nu de alta dar parca prea rau sau suparat fetele 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...