Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Tu-i forumul ma-sii ca am scris de 100 de ori si mi-a tras clapa. In curand renunt la el si asta va fi fost...

 

Dana, in legatura cu dr, noi am ajuns intamplator la un chirurg pediatru ff bun. Nu o mai trambalez la altii pt ceva ce oricum trece de la sine mai incolo... Vedem... Am zis ca e fata si nu pot sa o las cu burtica latita  [aerob]

 

Si acum fetele care se indeamna la LP [viki] Nu va sapati groapa singure! Si cu LP vin griji la fiecare stranut si muuuulte mustrari de constiinta. Nu riscati sa va pierdeti lapticul!  [alap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Eu nu inteleg de ce va feriti atat de LP. Eu am inceput asa. In prima luna avea cam 2 mese /zi cu LP, completare cate 60 ml, apoi am ajuns la o masa completare de LP/zi si acum de 2 sapt nu a mai pupat deloc, dar tb sa-i dau sa nu uite de biberon si gustul de LP.

Adica de la o completare, sigur nu dispare lactatia. Eu as fi fost mai stresata daca nu ii dadeam aceea completare, prin urmare afecta lactatia. Acum sunt sigura ca nu mai are nevoie de completare, ca daca as simti, nu as sta pe ganduri.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A mea adoarme pe mine seara, in patut e cah, adormea singurica pana acum o sapt cand a fost agitata, acuma incepe sa urle daca o pun treaza in patut.  Noaptea doarme, doar ca se trezeste la 2 ore fix la mancat. Aseara la un alaptat s-a trezit un pic si cand s-o pun inapoi maraia, am lasat-o ca nu era urlet, doar scartiala si a adormit in vreo 10 min, eram la jumatea drumului spre patut ;)   Dar sa o readorm in brate dupa fiecare alaptat ar insemna chiar 0 somn, deci sper sa nu vrea asa ceva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...