Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Betty, manifestarile au fost aceleasi, la intoarcerea de la Lepsa, la mersul la mare, la intoarcerea acasa. 3 coincidente la un copil care nu plange de altfel?

 

 

DeliaT, Alex deci si la voi au dormit ieri mai mult...asta noapte cum a fost?

 

Ele, am reusit sa vad pozele cu Irina, are niste ochi de innebunesti si o fetisoara asa delicata!

 

DeliaR, deci asa, cand am vrut sa fac lipeala lui Lori cu Thea nu ai vrut...si uite-asa am ajuns sa caut baieti prin vecini, frumos din partea ta? :)))

 

Moko, interesant ce spui tu acolo de scoli. Ma bucur ca a nimerit bine Stefan, ai pus poze si cu el? Ca tot nu gaseam pe nimeni pt Alise, macar de-o seama sa fie :))

Din cate stiam e ilegal sa se ceara fondul clasei, al scolii, ma insel? Eu am vrut sa evit toate mascaradele astea de la stat, cadouri costisitoare pt doamnele din ce-am auzit mi-a stat mintea-n loc...

Luni avem sedinta cu parintii ca se definitiveaza orarul si atunci vom afla si in ce zile se pot face optionalele ca sa vedem la ce ne putem orienta.

 

Mor de somn, poate prind o bucata cu T care rontaie o suzeta la mine-n brate.

 

Multa sanatate copilasilor bolnaviori!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor [flo2]

 

si eu am cafea..fara cofeina sa de gust [soricel] [soricel] [soricel] [soricel] [soricel]

 

pai betty ce te stresezi ilinca in prima luna a luat 500 gr , a doua 800 gr si acum are 5600 si mai avem o spatamana si trebuie sa facem 5800 deci tot ca si Biencuta este si nu ma stresez , e fata linistita , vesela , nu plnage ..nu e mancacioasa din cale -afara..e sanatoasa deci ..e ok..

 

 sa nu te prind cu cutia de LP tu ai lapte si te tenteaza asa ceva vezi-vezi [zirea] ..eu nu am LP in casa deci nu am alternativa...sa nu ma tenteze nimic..

 

mony sanatate la copii apropo de pneumonie eu am facut dubla pneumonie la 4 luni , mama mi-a zis ca am primit injectii cu penicilina..zicea ca asistenta care venea sa mi-i le faca avea parul lung si negru si mi-a zis ca o perioada buna plangeam cad vedeam femei cu par lung si negru...cred ca de accea m-am facut blonda.. [:-)))] [soricel]

 

maeve de ce nu iei si tu spirulina si ce mai ia betty poate te ajuta la productia de laptic..

 

delia  ilincuta se uita acum la stefanut al lui alex ca vad ca pe aici toate va-ti incuscrit...

 

la noi ilincuta a revenit iar fetita cuminte sculat o data pe noapte..dar ieri ma papat sistematic...o fi fost mai flamanda ca de obicei [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Mi-am dus odorul la gradi.Nu a plans ca i-am promis ca ii iau cel mai mare dinozaur care exista. Dar nu tb sa planga o saptamana. Vedem cum va fi...

 

Olimp, Maeve ia saraca si spirulina si inac 3 stimulatoare pe langa, dar nu-si fac efectul. [batcap]

 

Betty, eu m-am saturat sa schimb haine, ca tot uit sa-i pun bavetica. Iui, ce ma enerveaza noaptea , ca nici nu-l tin sa ragaie si dupa aceea tot pe el il cert. Sunt o rea. Eu cred ca are legatura si cu cantitatea de lapte bauta. Ieri noapte a supt de fiecare data doar dintr-un san si nu a dat afara deloc. Noaptea asta i-am dat amandoi sanii si a tot regurcitat. Eu mai nou stau f bine cu productia, adica suge al meu, din ambii sani si 180 ml. Si ar mai suge , dar nu-l mai pun, ca nu se stie opri.  Si mai conteaza si cat de mult se agita dupce suge, ca daca nu adoarme imediat sau in timp ce [:-)))] , atunci mai cauta san si se agita si clar da afara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Mdaa capitol nou deja,merci cui l-a facut!  [flo2]  Eu de ieri aveam inceput un mesaj si n-apucai sa-l termin, asa ca am zis ca-l termin azi dimineata si surpriza, barbat`meu mi-a inchis paginile asa ca ...

 

Merg in spate sa vad ce-am ratat [:D]. Din ce imi amintesc...

 

Maeve, faina reclama ii faci lui A, casa la Lepsa, mananca putin  [:-)))] . Rares a vazut poza unde A se da in chestiile alea de sarit si mi-o zis ca vrea si el sa zboare, nu mi-o zis daca impreuna cu A.  [il]

 

Unde vad poze cu Bianca lui Betty, ca am scotocit pe picasa si n-am vazut...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...