Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Yvy, L doarme noaptea, nu am probleme cu el, astanoapte a avut chef de vorba. In rest dormim de la 11 seara pana pe la 10 dimineata cu 2-3 treziri de mancat.

 

Olimp, carnea de pasare e tocata sau taiata cuburi?

 

Adriana eu ii dau lui L pe el, body cu maneca lunga, pantalonas si un hanorac. Asa a fost ieri ca erau 17 grade afara si badea vantul. Am pus o patura peste si ne-am plimbat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana eu bag de seama ca B e friguros, am iesit cu el ieri pe un vant puternic si avea pantalonasi flausati, body maieu, bluzica si un hanorac gros cu gluga si el a urlat... de frig [batcap] , dupa ce m-am chinuit o ora cu el sa-l adorm am intrat in casa si cum a dat de caldura a adormit si asa a dormit 2 ore imbracat in casa ca nu l-am mai atins, deci clar ii place la caldurica bine!

Cred ca scot polarul de acum, dar la iarna ce ma fac cu el!?  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana pot sa confirm chestia cu de 3 ori mai subtire decat spune mama. [:)] In rest la 20-22 grade body, tricou, pantaloni subtirei. Daca bate vantul ii mai pui un hanorac subtirel si o paturica peste picioare. Fara caciula. Eu folosesc la ambii copii principiul ceapa si ajustez in functie de cum reactioneaza ei.

[flo2] cred ca realizezi cat de subiectiva e si tema asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...