Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olimp puseul de 3 luni e un pic inainte de a implini bb 3 luni, la L toate puseele au fost mai devreme cu 1-2  saptamani si ala de 3 luni a inceput de fapt undeva dupa 2 luni jumate!

 

Adriana vad ca L s-a reacomodat f f bine la gradi, se trezeste dimineata si singura zice : "Megem a gadinitza!" Ea oricum n-a plans in general ca-i plac f mult copiii, dar in ultima luna de sarcina a plans tare si a suferit,  insa a fost greseala noastra si mi-am dat seama de ea abia acum cand am reluat gradinita; noi am dus-o mereu impreuna dimineata si atunci resimtindu-ma pe ultima suta de metri cu sarcina n-am mai mers si eu cu ea dimineata, o ducea doar tati; a fost o greseala mare pentru ca incepea de acasa sa planga rau iar acolo o lasa urland si nu ne-am prins de ea decat cand a reinceput gradinita si in dimineata respectiva am vrut s-o trimit iar cu tati si ea mi-a zis : "Si mami si Bodan mege!"  [il]

 

 

Paula cum a reactionat Raul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yvy, nu a plans ca i-a promis Cosmin ca daca nu plange 7 zile ii ia cel mai mare dinozaur din lume. Azi, era valea plangerii la gradi la el, si lui a inceput sa-i tremuta buza de jos, dar s-a tinut tare. [:-)))]

 

Olimp, scrii cuvantul care vrei sa apara, si il faci cu mousul asa cum faci cand ingrosi numele nostru, de ex si atunci cand e cu fondul ala albastru mergi si apesi pe lantisorul ala/.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yvy, și mie îmi zice să merg cu el. Și la noi a început să-l ducă soțul înainte să nasc, tocmai in ideea de a-l obișnui. Dar el pare destul de împăcat cu ideea. Eu mă mai duc din când în când să-l iau seara și e foarte fericit.

 

Ama, mie mi se pare ok cum zici tu. Eu am optat pentru body cu mânecă scurtă plus hanorac să am ce să scot, în caz că e mai cald înăuntru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...