Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

Stefania, nu te supara! Eu cred ca v-am urat sanatate...mai mult nu ma pricep. Si daca nu am facut-o imi cer scuze. De obicei macar atat spun daca altceva nu stiu [flo]

 

Paula, aia e!! Ca nu au limita...

 

Moko, eu nu as mai manca daca nu mi-ar cere stomacul cat de cat. Nici macar cioco nu am pofta... A trecut susotitul snickersului din dulap desi e tot acolo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Trebuie sa merg la gradi dupa pice si B doarme dus de 3 ore!  [alcool]  [alcool]

 

Paula felicitari pentru vestile bune de la control!!!

 

Stefania, Mony si eu m-am gandit la voi si-mi dardaie fundul ca stiu ca L e tot gramada pe B acasa! Dar Matei a facut si febra sau doar mucisori, daca ai spus de bronsiolita inseamna ca are dispnee serioasa  [flor]  Sa va faceti repede bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moko, am locuit in Buc 7 ani, avem mai multi prieteni si veneam destul de des pana la Thea dar acum cu mofturile domnisoarei acum mai greu :)) dar poate veniti voi sa va plimbam pe faleza :)) ca alt punct de atractie in oras nu prea avem. Insa restaurante faine da.

 

Las ca te-am vazut cum arati, du-te linistita la dulapul cu dulciuri :P

 

Stefania, si eu am citit dar nu am zis nimic...nu am apucat, si eu am scris de multe ori mai ales noaptea si dimineata nu ma mai baga nimeni in seama :DD dar se intampla. Felicitari pt cresterea lui Luca si ce bine ca a crescut atat cu tot cu reflux.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yvy, mi-am adus aminte! Pai dupa 7 zile nu ii mai luam nimic, ca pana atunci se mai obisnuieste cu gradi! [:-)))]

Cat despre bronsiolita, Raul facea aproape la fiecare raceala. Acum nu a mai facut. Dar preferam bronsiolitele, pt ca nu facea febra si stiam exact ce va urma, medicamentatia, etc.Stiam ca 2 zile de muci, dispar mucii si incepe respiratia greoaie, apoi duap 3 zile de aerosoli se amelioreaza respiratia si reincep mucii curgatori si apoi era gata. Acum nu mai imi dau seama ce incepe si ce se termina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lylla [flo2]  bine ai venit si curaj sa ne scrii , scrie 10 seaje scurte sa iti vedem mesajele in timp real..

 

paula felicitari pentru Luca..

 

si eu cred ca suntem la puseu , nu ca ar manca mai mult dar vrea mai des cam la 2 ore si e mai marita decat inainte plus e tare atenta la jucarii si a descoperit niste tablouri facute de mine pe pereti si nu vrea sa suga doar daca se uita la ele..se hlizeste la ele si tot asa..

 

mai nou si-a gasit manutele siu le tot impreuna una de alta si rade..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...