Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

lylla sa-ti traiasca steluta! F frumos mesajul ! Treci la barfa si tu si restul fetelor undercover! [masc] [masc] [masc] [masc] [masc]

Olimp tradatoare mica ce esti! asa vb tu in timp ce eu rad jumate de tableta de ciocolata cu alune de padure.????!!!! mancare sanatoasa biciclete.. parca asteptam dupa puseul de 3 luni!..pana atunci eu ma mai tavalesc in niste sarmale si ciocolate...vb aia "pt copil!!!"

Mi-am adus aminte de Mess cu spirulina [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, eu I-am dat lui Sergiu pt. iritatiile de la pliurile gatului (si are multe pliuri [batcap] ) cu crema Melkfett cu galbenele. I-am dat seara dupa baita si dimineata nu mai avea nimic. 

 

Delia-T, sa pup bretelutele lui Mirciulica! De unde le-ai luat? Eu sunt lesinata dupa bretele la baieti/barbati!

 

Bubu, in leg. cu plata la Next, am facut o comanda saptamana trecuta si m-am invartit 3 zile sa fac plata cu un card MasterCard si nu a mers deloc. Chiar am sunat la ei sa vad daca au vreo pb. in sensul asta, dar nu mi-a dat prin cap sa intreb ce card accepta. Dupa 3 zile, am facut plata cu un card Visa si a mers uns. Vineri am facut comanda, iar luni mi-a sosit. Sunt f. multumita si de calitate si de promptitudine.

 

Maeve, Theea sa fie sanatoasa si la at mai multe aniversari ( sa trimita Ama tortul din frigider daca nu esti pregatita)! [pk]

 

Lylla, bine ai venit printre noi!

 

Se pare ca eu am ratat incuscreala. Mai are cineva fete de maritat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana ...e mai scapa si la mine ciocolata..dar sti a venit frigul si am dat iama in haine.. [batcap] [batcap] [batcap]  din pacate intra cele ale sotului [batcap] [batcap] [batcap]  deci trebuie sa iau atitudine caci nu sunt fiica lui Trump sa-mi permit atata garderoba noua [soricel]

 

lylla da asa este dupa ce incept sa-i ajunga din urma pe cei maricei..se potolesc pana atunci baga mare ..

 

paula a scris pe paginile trecute datele..le-am vazut..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilla bine ai venit. Felicitari pt bebe si sa fiti sanatosi, La iritatie l-am dat mai devreme cu garmastan sa vedem daca ii trece daca nu aplic si alte metode. Ms de sfat.

Delia_R sa stii ca m-am gandit ca poate fi de la vreme dar asa sa ma usture....neaparat ma duc si eu la control ca trebuie sa iau si anti.

Eu am o problemaa mareee zic eu sunt ingrijorata ma luat paranoia. Astazi Patrick se juca si dintr-o data a inceput sa urle dar sa urle nu sa planga. L-am luat in brate si sa potolit. Apoi acum circa o ora era aproape adormit si de data asta l-am si vazut sa speriat si a inceput iar sa urle de parca i sa oprit respiratia pt o clipa. Se uita f speriat l-am luat la fel in brate si sa potolit. Niciodata nu a mai facut asa. Sa fie de la vaccin? sa o sun pe doc? acum nu ma mai misc de langa el cred ca o sa imi fie frica si sa dorm la noapte. Locul unde a facut vaccinul este destul de umflat sa ii mai pun comprese? sau cu ce pot sa ii dau?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...