Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

Of, se pare ca eu chiar am ratat mesajul de la Stefania [batcap] [batcap] Multa sanatate lui Matei si scuze [flo2]

 

Diana [pup], tata nu ne-a mai facut poze de mult, ultima data cand l-a vazut pe Mirciulica era miic [:)] Recupereaza acum la botez [:)]

 

Stefana [pup] bretelele sunt de la H&M

 

Olimp, Graphy e bine, a pus ceva poze de la botez pe Fb [:)]

 

Thea, la multe lunite! [flo2]

 

Lylla, super nastere! Felicitari! Unde ai nascut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olimp ai mare dreptate si fara gluma m-am gandit si eu la asta. Apropo de urlete noi am avut vreo saptaman jumate de colici sau asa le-am tradus noi - in fiecare seara plansete isterice si ceva chirceli. Doar atunci a urlat. Acum plange dar nu mai da in crize asa nasoale decat foarte rar si stiu ca e de la oboseala adunata ca omu a cam avut o lupta personala cu somnul. Si Teo plange si in somn. Eu imi explic asta tot ca o faza de invatare pentru ei pentru ca mai si gangureste tot in somn. Ma gandesc ca e ceva asemanator cu fazele de la 2 ani cand repeta cuvintele ce le invata peste zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mony scuze nu am vazut cand mai intrebat. Mi-a dat sa ii dau oscilococcin 5 granule 1 data pe zi si cate 5 picaturi de vitamina c de 3 ori pe zi dar eu m-am mai consultat cu altcineva si mi-a spus asa 5 granule de oscillo e prea putin asa ca i-am dat 10 granule 1 data dimineata si o data seara si cate 3 picaturi de vitamina c de 2 ori pe zi. Cu mucii noi am rezolvat cu spray apa de mare special pt bebe la raceli si seara i-am dat iar de dimineata deja era mult mai bine. Multa sanatate si sper sa va treaca cat mai repede.

Diana :)):))

Acum o sa ii pun la piciorus compresa cu lamaie rece si deasupra un tampon de san sa nu se ude. 

Hihi catelul a papat putina sunca i-am dat niste antibiotice si dupa ce termin cu bebe cu baia ii luam si lui temperatura si daca a mai scazut il bagam si pe el la baie. 

Hy sa va pun o poza cu bebe si catelul cand sau cunoscut face to face :D Pana atunci facusera cunostinta dar de la departare :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia_t, la regina maria.

Ma roade si pe mine o intrebare: voi cat stati la discutii cu bebe si cat ii

l lasati sa se intretina singur? ma intreb cum e mai bine, nu stiu, poate e o intrebare aiurea. Al meu de exemplu nu este inca interesat de jucarii, nu cred ca remarca inca culorile si nu sunt sigura cat sa il distrez si cand sa ma opresc sa nu il obosesc, impiedic sa doarma, el casca destul de repede dupa ce mananca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...