Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, si la noi sunt prezente tipetele. Sa ma vedeti noaptea cand da cate unul cum o zbughiesc din somn cu patura in cap, ca racheta sunt la patutul ei si cand ajung ea doarme la loc... Ma mir ca nu mi-am rupt gatul pana acum in aruncatura asta...

 

Stefana, nu e ok ce spui tu acolo. Mergi la dr

 

Mony, ce harnicuta esti!

 

Lylla, eu ziua nu o las singura in ultima vreme pt ca nu ma lasa ea :) Daca nu sunt drepti la patut macar o da in plans rapid. Dar la culcare seara o las cu lumina stinsa singura pana adoarme. Atuncu sta linistita pana o ia somnul.

 

Si ca sa ma laud si eu (ptiu, ptiu!) si a mea doarme cam 21:00-3:00/4:00 si apoi pana dimi. Recordul a fost de 8h.

 

Si ca sa nu ma invidiati prea tare...mama ce mi-a facut seara asta. Asa zbierat si smucit in brate cum nu a facut niciodata :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, i-am facut baie, i-am dat sa pape, acum doarme. Intre timp s-a trezit.

Eu sunt nervoasa ca e meci pe ProTV , voiam emisiunea aia cu nuntile.

 

Luca e in amor mare cu un perete [batcap] . Cum ajunge cu fata la peretele respectiv se lumineaza la fata, ii rade, ii povesteste, si doar acelui perete. Alti pereti il lasa rece. Seamana cu taica-sau ca eu sunt mai desteapta , parca [:-)))] .

 

Mony, mi-a zis sa-i dau oscillo cate 1 tub /saptamana, ori il dau unul odata, ori sa-l impart in 2 - jumatate dimineata, jumatate seara. Il dizolv intr-o lingurita (neaparat plastic, da? pt homeopate tb plastic si inainte cu 1/2 h de mancare) cu apa.

Draga de ea, sta la aspirat? Ma crezi ca eu mi-am luat aspirator silentios ca mi-era jena de vecini. Cand era Raul cu muci, aspiram din ora in ora.

 

Si mie mi-e amortita operatia. Cam 2 cm deasupra cicatricii nu simt nimic... [alcool]  Nu mai stiu daca asa a fost si la prima cezariana. Dar nu m-a durut niciodata, ar fi chiar culmea, in conditiile in care mi-e amortita rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sters-o poza eu personal nu voi mai pune nici o poza aici :D doar pe FB sau picasa ( ma mai gandesc )  Parerea mea e sa nu mai puneti nici macar pt 10 min o poza aici. Scria la poza mea 2 descarcari.........cine a luat-o nush daca e vreo fata de aici nu ma supar daca e alta de afara da :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ama, am fost la dr si mi-a spus ca si Olimp, ca se va retrage cu timpul. Am vrut sa stiu daca au mai avut si alte mamici si s-a rezolvat sau dr. vrea sa ma linisteasca....Oricum, saptamana viitoare merg la evaluarea de 6 saptamani.

 

Am trimis mai multe cereri de prietenie pe FB. Sa nu va speriati!  Sunt E.D. [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...