Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

Si eu tb sa ii dau atentie multa in cursul zilei, sta 10 min pe pat se plictiseste, mai stam 10 min in bouncer, se plictiseste, rtc. Tb sa ii vb mult, tot asa tot ce ma trece prin cap. 

Cand va aud ca faceti treaba, mancare, la minevdaca ma duc pana la baie face scandal. Si de dormit doarme ca soacra, deschide o jumate de ochi sa verifice

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

Fetelor, era suficient ,,sanatate" si atat!

 

Delia, si al meu urla cateodata cand il pun la sanul stang care e mai mare si plin de lapte,si atunci caut o alta metoda de a-l pacali, schimb pozitia ca si cum i-as din sanul drept dar ii dau sanul stang, e o pozitie mai dificiala dar asa suge si nu are treaba, tind sa cred ca asociaza partea stanga pe care sta cu cantitatea de lapte care ii vine, ca tasneste efectiv si se ineaca m-ai ales daca ii este foame.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf, Delia, nu stiu cum face al tau, dar si al meu mai are faze de genul. Cred ca de vreo 2 ori i-am pus foehnul si a adormit flamand ca s-a trezit dupa o ora linistit. Stiu cum e cu 2 inghitituri, dat in urlete si capul de sanul meu, plimbat ca pentru cativa ml de lapte stam si o ora.

 

Ama, am patit si eu asta ieri, tot pentru ca a fost putin haplea. Dupa aia nu a mai avut nimic.

 

Aseara am avut musafiri si ma enerveaza oamenii astia ametiti. Inainte sa ia cadoul m-au intrebat de niste chstii, dar fix de ce au luat nu m-au intrebat, asa ca m-am facut cu 2 saltelute de joaca ffff asemanatoare, doar culorile difera. Si ne-au adus si un set de hainute care au numere mici pe botoseii la pantaloni, pe bluzita si caciulita. Au zis ca e cu dedicatie speciala, si eu si sotul fiind cu numerele si partea asta reala

 

Aseara am citit, dar acum nu mai stiu ce si nu mai stiu ce sa scriu.

 

In ultimul timp, avem noaptea 2-3 ore in care nu doarme. Azi noapte a fost cuminte, dar nu a dormit si nici singur nu a stat. Oricum a mancat de a spart. Eu noaptea nu mai am forta nici sa citesc, dar sa scriu. Dorm in scaun alaptandu-l

 

Gata, am plecat la datorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, majoritatea le-am auzit cu somn mai lung, luxuri de alea cu o trezire pe noapte.

Eu is rea de somn, pana readorm numai bine tb sa ma trezesc iar. Si parca are ceas la stomac fix la 10, 12, 2, 4,6.... Is f obosita, ieri aveam impresia ca se invarte camera cand m-am culcat.  Ma tot gandesc ca poate nu ii tine laptele meu de foame 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Fetelor, era suficient ,,sanatate" si atat!

 

Delia, si al meu urla cateodata cand il pun la sanul stang care e mai mare si plin de lapte,si atunci caut o alta metoda de a-l pacali, schimb pozitia ca si cum i-as din sanul drept dar ii dau sanul stang, e o pozitie mai dificiala dar asa suge si nu are treaba, tind sa cred ca asociaza partea stanga pe care sta cu cantitatea de lapte care ii vine, ca tasneste efectiv si se ineaca m-ai ales daca ii este foame.

haaaa, la asta , pozotia asta nu m-am gandit, sarumana. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit lili!

 

Matei sta si singur sa se joace, cand il doare ceva il iau in brate si vrea sa stea mai mult, dar cand ma apuca pe mine iubitul il tin numai in brate.

 

Delia R, vroiam sa te intreb daca te ,,maimutaresti" la copil? daca retin bine, parca tu zicea ca nu vei face(scuze, daca nu e asa)  [flo2]

 

Mony, sanatate, ii dau siropel si ii fac aerosoli, ieri era plecat dr cand am ajuns noi asa ca mergem azi la control sa vedem cum este. Si eu aspir deeess :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...