Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, nu e vb de insensibilitate doar ca la unele se poate spune ceva si  la altele nu, stiti si voi ce vreau sa zic, dar nu m-am suparat doar ca mi-a picat m-ai greu, o fi de la hormoni si de la oboseala.

 

In alta ordine de idei, dr a zis sa incerc sa il pun pe Matei m-ai sus sa nu ajunga Teodora:), l-am pus pe masa de schimbat ca doar trebuia sa il schimb, a venit fata , s-a jucat cu el ca ajunge pana la el si ...s-a urcat in patutul ei si a vrut sa il i-a in patut sa doarma cu el :)))))))))

 

Merg la dr cu Matei.

O zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia, si al meu are personalitate, dar are o mama mai incapatanata. Si in plus nici nu am LP in casa si nici nu am de gand sa iau.

 

MEss, se mai intampla. Raportez si eu pentru noaptea trecuta un somn de 4 ore, ceea ce e f mult pt noi. Bine, dupa aia nu a mai dormit alte 2 ore si jumtatea, dar oricum progrese exista :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia, Oxi, ma mai alin asa cand vad ca totusi nu e o chestie nemaiintalnita. Ma gandeam ca daca ar fi fost ea asa mancacioasa in prima luna...duduiam de lapte acum si nu mai faceam sute de mastite...

 

Stefania, succes!

 

Mess, poate ti-ar prinde bine un sistem de dormit impreuna cu bebelina. Nu am retinut cum dormiti voi.. Dar am vazut ca exista si un fel de ladita, nush cum sa ii spun, pe care o pui in patul mare si poti sa o iei fara sa te ridici din pat. Ii dai sa pape culcat si motai si tu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi!

Sanatate puiutilor raciti bonlaviori 

Noi azi mergem la primul vacin [fri] ,aseara am iesit afara si Maria era in carut si sa ridicat singura in fund sa ceara suflaki(un fel de shaorma )mancam eu si tati deci ne am blokat cand am vazut o in fund de la orizontala [:-)))]  [:-)))] ii curgeau bale de pofta 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...