Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (7)


Recommended Posts

neata! eu am baut una bucata cafea cu lapte si parca as mai vrea. e vreme mohorata la noi, as vrea sa ies din casa, la aer,dar zic pas 

 

la multi ani alexandru! [s]

sanatate pt toti picii muciosi. si petra a avut 2 nopti in care horcaia si mi se parea ca se ineaca cu muci, dar e ok  acum. 

 

eu ma distrez f tare dimineata cand da semn de trezire. se foieste, ridica picioarele in sus, intinde manutele, plescaie, isi indinde oasele. stau cate jumatate de ora si o mananc din priviri, apoi cum deschide ochisorii si ma zareste isi intinde cel mai mare zambet pe fata de ma face cel mai fericit om de pe pamant!

 

vazut poze cu frumoasele irinuca si biencuta. mamici, voi tot ziceti ca au luat putin in greutate, dar in poze par asa dragute si bucalate. nu le vad slabute deloc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dar delia de doar pe partea dreapa eu o tin cand pe drapata la supt cand pe mana stanga ? ...si da am carnita destula doar nu degeaba trag la cantar.. [soricel]

 

maeve [:-)))] [:-)))] [:-)))] la cat defriseaza nesimtiti astea ..cred ca baieteii raman fara gard de lemn trec la cel din plasa zincata [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

petra nu mi-a vomitat niciodata. scoate doar f putin laptic atunci cand o alaptez culcata, si iese ce are in gurita, dar nu e regurgitat. noaptea nu scoate aerul niciodata,iar ziua doar uneori. noaptea alaptez numai culcata, cu ea semiadormita. cand incepe sa se foiasca o si mufez si in 15 min e din nou adormita!

 

sotul era f stresat de forma capusorului petrei si am comandat o pernuta speciala la 20 lei, o punem pe asta mica cate jum de ora ziua. zic eu ca s--a mai rotunjit capul acum

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si tu Brutus?  Cred ca nu te-ai plans de multe ori pt asta pricina asa ca am ratat cand ai scris, eu nu ratez veci ragaitul ca mi f frica sa nu scoata mult afara.

 

 

 

 

La mine se pare ca e din cauza ca e haplea rau. Luni dupa control l-a apucat plansul si cat am mai vb eu cu dotorita, l-am si alaptat si l-a vazut si ea cum suge si a zis ca ea crede ca e din cauza ca e haplea. Oricum mi-a zis ca atunci cand mergem la eco la sold, sa ii faca si eco la abdomen sa fim linistiti. Mai avem putin pana la eco de sold, va zic atunci ce s-a rezolvat.

Eu am patit-o ca cu un ragait puternic a iesit si laptic. Eu zilnic il schimb pe el de 2 ori, cateodata ma schimb si pe mine de 2 ori, ba un regurgitat pe mine, ba o arteziana, ba se joaca cu sanul si ma umple de lapte...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...