Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

Imi place ca macar in imaginatia voastra am piciorul de lady...o glezna fina si piciorul prea ingust . 


Sa va zic ca pantofi cand i-am luat a trebuit sa ii port in casa cu ciorap ud sa se largeasca pt ca am labe de ursoaica ?


Eu am purtat doar pantofi sport si bocanci (iarna si vara in liceu) si am piciorul f f lat de la mama natura..


Nu imi sunt deloc mari...chiar potriviti si daca stau pe ei mi se si umfla piciorul si incep sa ma stranga. Cred ca e o prob de dres si pielea fina din interior. o sa caut maine la farmacie chestiile de pus in talpa. multumesc de rasp. multe mai invat de aici.


Stefana multumesc. si eu ma gandeam la rochita. Maine o sa merg sa caut  [flo2]


 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cu somnul .... am tot urlat pe aici ca sunt rea de somn si la sfarsitul sarcinii adormeam stand in fund ...se pare ca se mostenesc genele de puturosenie. Acum cautam disperata oameni care mai au experiente de genul asta si am dat pe un forum de  msj asta:

 

"ba exista
dar nu l-am convins eu, ci asa a fost el....Elouan a dormit prima data cinci ore neintrerupte la maternitate; acasa, in primele saptamini, si-a pastrat acelasi ritm: culcat tirziu, spre miezul noptii, somn mai intii pina pe la trei, apoi pina la sase, ore la care minca si adormea imediat
si si-a lungit somnul progresiv....la doua luni dormea de la 21h seara la 9h dimineata (primele nopti am fost socata, stateam cu teama, intram mereu peste el)
alaptat exclusiv atunci
in chimb, ziua minca aproape neintrerupt si-si facea plinul de stat doar in brate"

 

Imi fac sperante ca nu sunt singura cu copil asa de somnoros..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp cu travestitii [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Si eu am genul ala de picior de e musai musai sa probez apoi sa merg la cizmar cu incaltamintea dupa doua zile ca i-am umplut de sange [soricel] sa ii aranjeze la spate..sa bata piele ..Nu la latime ma deranjeaza ca acolo mi-e clar din start ce gen sa cumpar, dar toti ma rod la spate sau la glezna mea care are un os mai mic care iese de sub cel mare ...o glezna mai mica (ca sa zic asa [:-)))] ). Cred ca ma duc in Marea Britanie ..am inteles ca aia accepta mutantii [batcap]

Mergem impruna Olimp? sigur gasim pantofi numai potriviti amandoua

PS: Nu insinuez ca suntem amandoua mutanti..tu esti proportionata ..eu am oase in plus [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana eu cred ca M a suzetat in primele 2 luni cat pentru restul si acum doarme.. [soricel] [bib]

 

dar nu-ti fa probleme fetita varului meu la fel face se culca la 8 seara si se scoala la 7 dimineata si asta de la 3 luni ..si mai doarme si ziua..de 2 ori , acum are 11 luni si si-a pastrat naravul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana [:-)))] [:-)))] [:-)))]

.Nu la latime ma deranjeaza ca acolo mi-e clar din start ce gen sa cumpar, dar toti ma rod la spate sau la glezna mea care are un os mai mic care iese de sub cel mare ...o glezna mai mica (ca sa zic asa [:-)))] ). Cred ca ma duc in Marea Britanie ..am inteles ca aia accepta mutantii [batcap]

Mergem impruna Olimp? sigur gasim pantofi numai potriviti amandoua

PS: Nu insinuez ca suntem amandoua mutanti..tu esti proportionata ..eu am oase in plus [clo]

mergem... [bonjovi] [bonjovi] [bonjovi]

 

exact cum spui si eu am osul respectiv si pe ala i-l freaca de ma tuna [dra] ..acolo fac basici , curge sange etc..vezi nu esti singura ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...