Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Astazi Patrick parca a fost mai vesel ca niciodata nu mai pot de el. Radea cu gura pana la urechi cu sunete gangurea ce sa mai e o minune. Catelul nu mai are febra a papat si se joaca. Am fost cu masina la asigurari luni ma duc sa o repar deci toate bune si frumoase  [pk] . 

Astazi m-am cantarit cu Patrick in brate imi arata ca a luat 400g de marti pana acum e posibil sau sa stricat cantarul? A mancat f mult sapt asta. Si luni, inainte sa mergem la doc ne-am cantarit cu el si ne-a aratat la fel ca , cantarul de la medic.  Mai vroiam sa zic ceva dar nu mai stiu ce  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

 

Ieri am fost la vacin nu au scos un sunet ,Irina are 5 kg si Maria 4800kg au aceas inaltime 60 cm s au nascut cu 45 cm si greutati 2100-2120 kg ne a zis sa nu mai sterlizam biberoanele de azi ,eu toatanoaptea nu am dormit de nebuna ce sunt fetele au dormit bustean s au trezit la 9 dimineata au dormit aseara pe la 23 m am trezit din 5 in 5 minute sa vad daca au febra [batcap] ma intelegeti voi [soricel] aseara le am imbracat prima oara cu pajamalute  [il] ca pana acum a fost cald nu stiu ce sa ma fac cu Maria fetelor ca nu mai vrea sa stea in carut culcata si se ridica si dupa ce ca are ea problema cu refluxul mai vomita si ca se incordeaza sa se ridice e jale cu ea si daca nu o ridici cum vrea ea se cearta cu tine de numa numa doamne am fete mari ce sa mai domnisoare de 60 cm [:-)))] ,cu vomitatul noi suntem campioni cu Maria arunca cate un jet aseara a vomitat de sa umplut carutul [fri] pediatrul mi a zis sa nu imi fac griji daca ea in greutate e ok dar stiti cum e noaptea mi e frica sa nu se inece acum cu DD inainte va pupizez maxim

 

aaaa bine ai venit Lilla !

 

DANA LA MULTI ANI!!!!! [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]

post-27552-0-52572000-1379747214.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot la Maria ma gandesc de ieri... Amalia, eu asa l-am avut pe V. Pe la 7 luni si ceva era in bicileta de-aia impinsa cu mana... ca nu statea in nimic... si dupa aia de manuta. tori copiii erau cu galetusele si lopatelele la nisip iar eu masuram parcul dupa V. Stiu toate parcurile ingradite din oras.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula diana ama oxigen lylla olimp stefana adriana delia betty bobitza

 

Multumesc pt cuvintele de suport, sper ca nu am uitat pe nimeni

 

De aseara lp fara lactoza a facut minuni. O sa fac testul de intoleranta. Daca e intr adevar intoleranta voi fi nevoita sa renunt la alaptat...de ieri seara doar m-am muls ca sa vad efectele lpraf si ma doare sufletul ca asta noapte cauta sanul ... o sa vedem ce e de facut.

 

La multi ani Dana! Sa fiti sanatosi si fericiti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...