Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maeve nu cred ca merge testul cu hidrogen la un bb atat de mic, trebuie dupa un post alimentar de mai multe ore (la adulti minim 10 ore) si chiar si asa trebuie complianta (n-ai cum sa faci un bb mic sa sufle corect in aparatul ala eu nici la L nu mi-am pus problema si avea peste un an) plus ca poate da rateuri; cu testul genetic se pune diagnostic de certitudine. Iar cu alergia la PLV e OK si cum ai spus, daca reactioneaza bine la cel din soia poti sa-i dai asa; eu insa prefer mereu sa stiu sigur despre ce e vorba [flo] plus ca laptele ala e si f scump, cand cautam eu pt L era peste 100 Ron cutia de Alfare de la Nestle de 400 g [alcool]

Nu stiam partea cu nemancatul, credeam ca e mai simplu. Multumesc de lamuriri. Azi am incercat si san plus lapte fara lactoza, tot e mai bine decat cu lp normal dar mai putin bine decat doar cu lp insa tin sa o alaptez cat de mult se va mai putea!

 

HUMANA SL are un pret rezonabil si Alise cu el a crescut de la 6 luni si a fost f bine. Insa acum folosesc Aptamil fara lactoza daca ii merge bine cu el pana facem testul...imi e groaza sa o intep uff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce putin s a scris azi, cred ca a fost lumea in plimbari :))

 

Yvy, eu as vrea sa am laptele tau asa ca nu iti mai face procese de constiinta cu mancarea. Si eu as manca mai mult, imi e f foame continuu dar nu am reusit sa fac nimic azi si sunt depresiva rau cu kg...ma rog.

 

Alina, ce mofturi pe domnul bebelus, sa nu ii placa purtat ntz ntz :)), pune l la respect sa stie cine e seful hihi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

 

dana la multi ani !!

 

va pup pe toate , am apucat  sa citesc ..nu stau mult ca pitica  vrea papa

 

maeve bine ca ai dat de capat cu problema lactozei , sper sa se rezolve cat mai repede tevatura si sa se linisteasca T ..pupam fetita

 

alina  greu darga mea cu cei 2 , mai ales ca V face pipilica in pat , deja are o perioada buna decand face ? oare  cat il mai tine saracutul...

 

si sa-ti treaca problemele de ;la picicoare

 

amalia pai ce sa zic cu au deja domnisoare ...

 

nu mai stiu ce m citit [batcap] [batcap] [batcap]

 

yvy si pe mine macatul sanatos ma tinut fix 2 zile , inca nu pot mi-e foame de mor...

 

mi-am gasit pantofi 41 si arata respectabil...si imi sunt buni..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...