Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

maeve, te ustura tot timpul sau doar la inceput?

 

Yvy, si eu sunt la fel cu mancarea. Panaa 1 mananc de 3 ori.

 

Eu am venit de la nunta, am facut dus si acum sebi m-a luat de proaspata. La nunta a fost f bine doar cz sanii mei mai aveau putin si explodau. Nu va zic ce decolteu am avut. Am dansat, ce bine a fost!!! Bebe s-a inteles cu mama, a mancat din biberon, mie mi s-a parut putin, dar ce sa-i fac.

La nunta a fost un bebe de vreo 6-7 luni care a stat toata nunta, era asa de cuminte, nu mi-a venit sa cred.

Dc nu am purtat toata sarcina tocuri, azi m-au omorat. Oricum mie nu imi placeau tocurile. Pt botez vreau talpa ortopedica ca sa pot sta si dupa sebi. Oricum va tb sa-l alaptez, nu va merge cum am visat eu cu biberon pt ca sanii mei nu ar rezista. Ma dureau ingrozitor cand am ajuns acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu pai daca merita...stiu ca ii dau bunatate de anticorpi :) si nu numai

 

Oxigen, aproape tot timpul. Si prinde bine ea, cu tot cu areola, ca la carte. Am o senzatie de frig dupa de nu mai pot, imi vine sa-mi pun patura doar pe sani.

 

Ce bine ca te-ai distrat, bravo! Trebuia sa iti iei pompa la nunta si tzac pac te mulgeai si dansai mai cu foc :PP dar e important ca ai putut iesi din cadru cateva ore, Sebi a fost si el bine, iesirea cu prietenele va fi super relaxata :)

 

Intr-adevar, lp fara lactoza o constipa, niciodata nu am vazut-+ chinuindu-se sa faca kk, de aia se zbatea la san ca disperata. Scapi de una dai in alta, ca in filmele cu prosti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...