Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

I-am dat. Sa vedem. Ca eu am tot incercat din nou si nu reusesc nicicum. E dubios ca nu am nicio optiune de plata cu cardul online. Ajung implicit la a-mi face un cont la ei, cu posibilitatea de a ma credita ei, si atunci imi baga credit search-ul si ma scoate. Am incercat si sa fac un cos si sa pun ulterior detaliile si la fel procedeaza. Si-mi spune ca daca nu sunt rezident sa ma duc pe nextdirect...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor [flo2]

 

numai subiecte frumoase aici..

 

bobita , dana felicitari piticilor ..frumos au luat in greutate..

 

legat de panoul recompenselor si cel al rusinii...imi aduc foarte bine aminte la gradinita aveam asa ceva ...are impact asupra psihicului unui copil daca si acum imi aduc aminte de el...aveam panou impartit in doua unul al bulinelor rosii  si altul cel al bulinelor negre , imi aduc aminte cum ne puneau sa ne desenam noi bulinele , cei care eram cu rosii nu aveam probleme eram bucurosi , cei care din pacate erau la negre stiu ca plangeau si mai atat...devenisera inraiti sa faca belele " bine nesemnificative " intentionat de ciuda bulinelor..

 

si inca una , la scola in clasa 4 , am facut serbare si la serbare pe noi astea care invatam ne-au pus sa cantam un centecel , facut de invatatoare legat de corigentii clasei in care erau mentionati numele elevilor care nu invatau , noi ca si copii normal ca am cantat nu stiam ce implicatii sunt, imi aduc aminte ca unul dintre copii era un baietel ce imi era vecin de palier si stiu ca dupa serbare toata seara a plans  , ei nu stiau de cantecel pentru ca nu i-a lasat sa participe la serbare la partea accea la repetitii..fff URAT acum cand ma gandesc,...sa nu mai spun imi zecea mama ca s-a lasat cu scandal din partea parintiolr acelor copii..

 

deci nu este o solutie viabila acel tablou ...

 

oxigen bine ca te-ai distrat dar vorba lui Maeve trebuia sa duci pompita de muls dupa tine si erai mai usurata de "lapte "

 

dedicut vai ce rau imi pare pentru voi si mai ales pentru mititel , mamaliga ei de infectie trebui sa va lase odata-n pace , si colac peste pupaza si tu..sanatate multa la amandoi..

 

alina delicioasa in relatari ca deobicei

 

ieri am lasat si eu o sticluta de lapte acasa cand m-am dus la cumparaturi , am profitat ca avenit mama din concediu , oricum am cutreierat magazinele sa gasesc papuci pentru big foot ...si am gasit si imi sunt comozi ..si de piele.. [pk] , acestea sunt de toata ziua , mai trebuie sa mai bat iar orasul pentru pantofi de botez dar cum inca nu am rochita ..nu stiu ce fel de pantofi sa-mi iau..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am facut cont pe next uk, a mers. La adresa am bagat adresa din UK a firmei transportatoare la care trimit, la billing la fel, ce rost avea sa ma complic cu a mea? mi-au dat un credit, intr-adevar, care la inceput a fost de 250 pounds, acum e de 600 :)) Dar, ai optiunea de a nu te infige in el, ci de a plati, dupa ce lansezi comanda, intrand in contul tau, la payments. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, m-as conversa si eu cu voi, dar nu pot de oboseala. Aseara m-am simtit bine, acum regret profund. Sebi a fost un marait toata ziua, eu si sotul am ajuns la concluzia ca lui i-a cam lipsit sanul. Niciodata nu m-a suzetat cum a facut-o azi. Sau o fi puseul de 6 sapt. Acum a adormit pe sot si eu imi trag sufeltul. Pe mine ma doare in gat, sper sa fie de la fumul de noaptea trecuta.

 

Mama m-a innebunit ca moare copilul de frig. Nici eu nu stiu ce sa mai zic, ii place la caldura, dar parca prea vrea sa il infofolesc. Am 24 de grade in camera aia noaptea si el e intr-o salopeta si un sac de dormit de la Ikea, dinala nu f gros. Acum mie mi se pare ok, dar ei i se pare ca ii e frig ca a adormit pe pieptul ei asa imbracat si a mai tras si o paturica peste ei doi. Mie mi se pare incins. Eu cand il tin pe piept, ii dau sacul jos si e doar in salopeta si tot doarme bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...