Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

Betty, eu ma rog de mama sa imi mai faca si mie o ciorbita cu gat, gheare, pipote etc. Ghearele erau preferatele mele [:-)))]  Darnu se mai gasesc acum. Decat in parizer si cremwursti  [:-)))]

Am si eu o intrebare la tine: ca sa ii poata face eco abdominala piticei, cate ore de nemancat sunt necesare?

 

Bobitza, noi facem in Brancusi. E foarte mare si noi nu vom avea atatia invitati dar avand marja mare de invitati versus veniti, am zis ca nah... Oricum nu e cu minim de meniuri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

bobita, noi vom face la carmen silca. Se ocupa repede. Cand am vb, intr-o miercuri era si pe 20 oct liber, pana sambata cand ne-am decis, am gasit doar pe 27. In poze imi placea marin preda, in realitate nu mi-a placut. In poze carmen silva nu imi place, dar in realitate ne-a placut. Sambetele nu le mai au de multa vreme libere.

Noi mai mergem la un botez cu o sapt inainte la un rest numit pui de urs, dar mai multe nu stiu.

Nunta de aseara a fost la marhall gardens, am vazut ca aveau si un salon mai mic. Era dragut si mancarea ok.

 

Mocanita, nu prea a meritat, sebi a fost ca suparat azi. Acum pare sa ii fi trecut supararea dupa ce a dormit pe noi toata ziua. Dar tortul a fost bun. De fapt au fost 2, unul cu fructul pasiunii si unul cu macaroons. Ne-au dat cate putin din fiecare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fete dragi!!! O sa vad ce fac in cazul asta...dar ma oftic ca nu am gasit ceva sa-mi placa...

 

Declar prima noapte in care Rebe a papat intre 12-12:30 si apoi s-a culcat si s-a trezit abia acum. Deci 5,5 ore!

Adta dupa ce ieripe zi a dormit si a fost suuuuper cuminte!

 

Dar vineri m-am culcat la 5:35 a.m, deci s-a revansat :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

betty, ceausescu a cazut atunci cand eu aveam 10 ani si eram in vacanta cu ai mei la sinaia :) imi amintesc f clar evenimentele si cozile, la care stateam si noi. Si multe altele.

 

Despre ce pantalonasi de casa vorbesti, joggers sau leggings?imi dai un link te rog?

 

leggings Maeve.

 

http://www.next.co.uk/sale/?r=cs#%2Fsearch%3Fp%3DQ%26lbc%3Dnext-sale%26ts%3Dvision%26w%3D*%26cnt%3D16%26method%3Dand%26af%3Dcat%3Agirlswear%26isort%3Dbst%26pfg%3Dc0Vt1n92h0%26sale%3DLrK50Dg89%26nxti%3D0%26nxtv%3D000%26images%3Don%26srt%3D48

 

 

 

Betty, eu ma rog de mama sa imi mai faca si mie o ciorbita cu gat, gheare, pipote etc. Ghearele erau preferatele mele [:-)))]  Darnu se mai gasesc acum. Decat in parizer si cremwursti  [:-)))]

Am si eu o intrebare la tine: ca sa ii poata face eco abdominala piticei, cate ore de nemancat sunt necesare?

 

Bobitza, noi facem in Brancusi. E foarte mare si noi nu vom avea atatia invitati dar avand marja mare de invitati versus veniti, am zis ca nah... Oricum nu e cu minim de meniuri...

 

Nu-i musai un anumit timp, sa fie nemancata incat sa-i poti da acolo si imediat sa-i faca eco.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...