Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Declar si eu un somn de 5 ore continuu, dar la mami in brate ca altfel nu s-a putut noaptea trecuta. Deci de la 11 la 4 a dormit, dupa aia s-a trezit si pana la 6 nu a avut treaba cu somnul. Dupa aia a mai adormit langa mine pana la 8 fara 10. Al meu dc baga un 5-6 ore de somn dupa aia sta minim 2 treaz. Acum bineinteles ca e iar treaz, a mancat, a plnas si acum se converseaza cu o pisica care dc o tragi de coada canta.

 

Maria, super copil ai tu acolo. V-am zis ca eu asa am fost, nu?

 

Ama, si noi avem programare la eco de sold pe 5 oct. Si ii facem si la abdomen sa ne asiguram ca regurgitatul e doar ca e haplea. Betty, tu ai facut eco pt regurgitat, nu? Tb sa il duc nemancat? O sa ma straduiesc cu toate ca al meu e rau de foame, nu pot sa il amagesc cu nimic nici pentru 2 min.

 

Bobita, dar voi cand vroiati? Nu mai e nicio duminica libera?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Betty, asa o tin si eu pe T in casa. Imi iau seturi de leggings sau joggers si bluzite de la m&s sau mothercare si pe dedubt are un body simplu fara maneca.

 

Ama, mult succes azi la dr sa te intorci cu vesti bune.

 

Acum T doarme pe mine si ma roade stomacul de foame. Am de mai multe nopti dureri abdominale, cred ca trenuie sa ma duc la eco si eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru repede cu 2 idei de restaurante pentru bobitza : Restaurant Burebista de pe Batistei ( este renovat la inceputul anului, arata ok, nu ai numar minim de meniuri, in jur de 200 ron/meniul  http://www.restaurantvanatoresc.ro/#!/galerie-foto-restaurant si restaurant "Le theatre"-  http://www.letheatre.ro/  - si asta arata foarte bine, fara numar minim de meniuri ( la cel de-al doilea, nu prea mi-au dat senzatia de promptitudine, dar s-ar putea sa fiu eu subiectiva). 

 

in rest, ne inscriem in clubul bebelusilor virusati de fratii mai mari!!  [help]  [help]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, nu as sti ce sa iti spun cu ce se intampla dc adoarme adanc pentru ca adorm si eu. Dar dorm constiincios ca nu ma misc. Dc nu adoarme adanc se trezeste cand il pun in pat. Oricum cateodata cred ca adorm eu inaintea lui [soricel] De obicei doarme si in patut, dar ieri a fost tare suparat si doar la noi a vrut sau sa ne simta aproape ca am prins ieri dupa amiaza 2 ore de somn cu el intre noi doi, de fapt intre pernele noastre. NE-am tras noi pernele in marginea patului si la mijloc i-am pus lui finetul. Asa venea si pilota noastra usor peste el si nu era risc de sufocare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam ca o sa vad un all-in-one absolut banal care sa coste 500 lei hahaha http://www.stellamccartney.com/gb/stella-mccartney-kids/dresses-all-in-one_cod34353041qv.html

Adevarat ca nu sunt nebuni cei care cer, ci cei ce cumpara...

 

Ma mai uitam pe niste site-uri de firma si mi-a stat inima-n loc. Cel putin pt copii design obisnuit si preturi de cumperi un magazin intreg.

 

Ma gandeam ca daca cineva ar vrea sa imi faca un cadou mare si rumos ar trebui sa imi cumpere colectiile pt copii pt urmatorii 2 ani :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...