Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

Nu credeam ca o sa vad un all-in-one absolut banal care sa coste 500 lei hahaha http://www.stellamccartney.com/gb/stella-mccartney-kids/dresses-all-in-one_cod34353041qv.html

Adevarat ca nu sunt nebuni cei care cer, ci cei ce cumpara...

 

Ma mai uitam pe niste site-uri de firma si mi-a stat inima-n loc. Cel putin pt copii design obisnuit si preturi de cumperi un magazin intreg.

 

Ma gandeam ca daca cineva ar vrea sa imi faca un cadou mare si rumos ar trebui sa imi cumpere colectiile pt copii pt urmatorii 2 ani :)))

[:D] Mdee, te pui cu fitele! 

 

Apropo de haine si fitze. Aveam primite tot de la sefa mamei, doua salopete IN EXTENSO, de care am fost taaaare incantata, erau din velur (bumbac nu sintetic). Am tot cautat pe net sa vad ce fel de firma e, probabil tot un scumpa ma gandeam. Si ieri am vazut in Auchan marca IN EXTENSO, probabil marca lor. Erau scumpicele, dar nu la pret de fitze. Doar ca erau haine pentru copii mai mari, n-am gasit raion de bebe. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

happy cum D-zeu s-a putut comportat asa femeie aia , eu o luam de par..pai daca esti dr de piticonti trebuie sa te comporti ca atare ..vai si la privat , mergeam direct la director cu reclamtie..

 

oxana  [fal]  [fal]  [fal] leti cu clavicu;la rupta !!! nu am stiut ai mai zis aici ? eu acum am aflat ? de la nastere ? cum e acum..

 

imi place poza lui Leti..EXTENSO , eu imi tot iau haine de la ei sunt ok se comporta bine la spalat si de trambalit toata ziua sunt bune..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, Letitia a avut o problema la nastere cu manuta. Adica am observat eu a doua zi ca nu o misca, iti imaginez cam prin ce am trecut. Am stat ca pe ace pana am ajuns la un ortoped. Din toate variantele posibile, a avut-o pe cea mai simpla, ruptura de clavicula. Initiala se credea ca e elongatie de plex, chiar daca ruptura suna mai urat decat elongatie, am inteles ca elongatia de plex e mai nasoala. 

Acum s-a vindecat, isi misca mana normal. Dar ca oricarei mame, stiind ca a avut problemuta aia, mi se nazare ca nu o misca la fel ca cealalta. Asa ca la 3 luni o sa merg cu Leti la ortoped sa ne confirme ca e totul in regula.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...