Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

BOBITZA mai ai răni la sani?

Maria, Rani nu am ( sangerande sau cu cojite), insa am ca niste gaurele in sfarcuri, practic acolo s-au dezlipit putin si alea dor de transpir fleasca in primele momente cand se mufeaza .

Dar m-am obisnuit si parca e din ce in ce mai bine, dor mai putin.

 

Tu cum te descurci cu alaptatul?

Ce ii mai dai Victoriei pt durerile de burtica?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ama, f bine ca i-ai facut reclamatie. Astfel de "profesionisti" sa se mai gandeasca inainte sa interactioneze cu pacientii.

 

Doxy, tot admir bucalata de Leti pe fb, o dulceata, ce sa mai

 

DeliaR multumim suntem mai bine cu mancatul dar cu somnul nu prea...vad ca si Lori si-a facut de cap dar si-a revenit, poate ne vom lauda si noi cu dormitul...intr-o buna zi :)))

 

Monica, ma bucur pt voi, ce frumos sentiment!

Clara e bine?

 

Si mie mi-e dor de Elena!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi e dor de Elena, poate se gandeste sa revina. Mocanita, si eu m-am mai uitat pe la extraplat dupa ea, sa stii

 

Doxy, sa iti mearga bine cu dieta

 

Maeve, cum mai sunteti de cand cu noul lp?

 

Bobita, sper sa scapi si tu de rani la un moment dat, ca stiu cum e cu durerile alea.

 

Mony, Paula, Stefania, cum mai sunteti cu racelile?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza, mai esti suparata pe mine?  [flirty]  [flirty]  [flirty]  [flirty]

 

am fost ieri la un second mai de fitze [:D], cum are si Oxana unul, si am gasit o camasuta pt L noua, foarte draguta, numai buna pt octombrie cand mergem la un botez si la o nunta. Si o pereche de pantaloni sport, tot noi. Pacat ca e departe de noi, peste mana chiar, ca altfel as trece mai des. 

 

Maeve, ne revenim si noi treptat.

 

Eu cred ca puiul meu facea nazuri la san din cand in cand din cauza aftelor. ca de cand il tratez nu mai e mofturos. Ma mustra constiinta ca n-am observat mai repede, mi-e ciuda pe mine si ma simt o mama rea  [fri]  Sper ca asa sa fie si sa bea doar san de acu. Ramane sa-l urmaresc, sa vad ce vrea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca am facut asta dpdv uman asa...dar in ritmul asta unde ajungem cu serviciile?!...

 

Delia, ce bine ca se rezolva si la voi situatia!

 

Elena, te vrem inapoi!!! Te roooog!! Acum cand mai am putin si ma apuc si eu de sport?!? :))

 

Fetelor, minunica mea face un lucru incredibil pt mine: da manuta sa i-o pup. Si dupa ce o pup rade. M-a terminaaat!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...