Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

Hello!

 

Monicaa felicitari pentru zambetul piticului! Stiu ca te plangeai ca nu-ti zambeste, uite ca a asteptat momenul sa te faca praf!  [flo2]

 

Ama si eu am fost la dr aia de 2 ori chiar cu L acum vreun an si s-a purtat f OK, nu stiu de ce a avut acest comportament!  [alcool]

 

L are enterocolita   [smulgpar]   sper ca n-a luat si B! Sunt acasa cu amandoi singura pana la 7-8 seara, afara nu putem iesi si trebuie sa-l feresc pe B de manifestarile ei de iubire!   [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Yvy...cum le adunati si voi pe toate...nu ma mir ca esti enciclopedie medicala. Sa va faceti  bine cat mai repede si fara contagiune!  [flo2]

Referitor la dr...nush ce sa zic...o fi avut o zi proasta. Dar in meseria ei nu prea se preteaza. Si eu cui m-ar intreba i-as da un feedback puternic negativ [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria eu nu-i fac rotarix pentru ca e cu virus viu si poate face enterocolita, stiu o mamica al carei bebelus a facut la 2 luni si e f nasol L a facut prima enterocolita la un an jumate la mare! Spun asta desi L a facut rotaviroza si e una din enterocolitele care ne-a bagat in spital, dar tot nu-i fac lui B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...