Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

Is in urma cu cititul, ceva probleme, ganduri gri, negre..... Etc.......

Dar am ajuns la discutiile despre next uk,  daca aveti nevoie de nume, adresa, card de uk, va pot ajuta eu, cu livrare la firma de transport.  In cateva luni ma intorc si va ajut cu livrare la mine.  Next deschid automat credit deci tb sa existi in uk.  Bagati pe fb daca aveti nevoie de mine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello, fetele! In we am tot bananait pt organizarea botezului...mi-am mai deschis o pagina ca sa raspund pe masura ce citesc.

Monica, sa tot lacrimezi asa, si mie mi se intampla cam o data pe zi sa imi dea lacrimile [:)] .

 

Legat de perioada dinainte de '89, aveam 12 ani la revolutie, si eu imi amintesc perfect, stateam cu mama la cozi, nu ma lasa sa merg singura sa tin rand...era la moda intre copii, mare distractie. Mie imi facea bunica-mea cate un castronoi de gaturi prajite cu mujdei...pfuaaai...si noi le ziceam "gatzi" :)))). Aveam discuri cu povesti pentru pick-up si ascultam printre altele si "Print si cersetor", si micul cersetor care ajungea la palat sa manance pe saturate avea o replica: "ce de mai crapelintaaaa!" si eu ziceam mereu asa :))), chiar si acum mai folosesc expresia.

 

Cum se hidrateaza pielea lasata??

 

Am fost la madame Codleanu, dar l-am pus eu pe bb intre buretii aia...bb a considerat necesar sa o trateze cu un pipi chiar acolo, intre buretii aia :)))...a plans un pic, i-am zis ca nu e fan suzeta, dar am incercat...i-am tinut-o eu si a fost de treaba, a acceptat...si la noi a durat pana sa prinda imaginea, e pufaitoare madama, nu ne-a suparat, dar e neplacuta oricum. A plecat din cabinet, apoi a revenit ne-a zis ca e ok. Daca ne supara, o reclamam.

 

Io nu-s in stare sa fiu pe faza cu next-ul...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita, am la ce sa ma gandesc deja :))) Sunt mai ceva ca un copil mic, o sa numar zilele pana saptamana viitoare. [:D]

 

Yvy, ce rau imi pare ca iar aveti peripetii! Probabil te-ai calit deja, ca eu cred ca cedam nervos. Multa sanatate va doresc! 

Multa sanatate si la ceilalti copilasi bolnaviori!

 

Multumim de complimente! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...