Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu am culcat-o pe Letitia. O picat rupta, tot mai greu ne este sa ajungem la ora 22. De cateva zile o spal la 21. Dar cu greu ajungem si la 21. E foarte nervoasa, vrea spalata/papa/culcata.  [:)]

 

Mess, ce ganduri gri ai tu acolo, pune mana si le da cu var!  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noapte buna Maria, noapte buna fetelor! Cred ca trag si eu pe dreapta.

 

Aaaa ca mi-am amintit, Rodica ce piure la carne prajita  [:-)))] , cred ca glumeai, nu? La carne de porc prajita (desi e un pic fortat pentru Monti) poti baga o varza calita, fasole batuta, linte. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rodi, pt ca mi-ai facut pofta de piure am bagat si eu in seara asta cu ceafa dr porc si salata.sper sa nu aiba nimic pitica.

 

si noi oadormisem pe la 10 si un pic, am mancat si noi linistiti si cand sa ma bag la. dush s-a trezit pitica.i-am facut 90ml lpsi nu i-ajuns si acum prestez tzitzi. [batcap]  si eu careziceam ma culc inainte dr 11...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Nu stiu daca se mai confrunta cineva cu asta: de cateva seri incoace, Mara are un somn de noapte f nelinistit. Pana acum, dupa baita, o puneam in patut si adormea lemn. Noi vorbeam, ne uitam la tv etc. Acum da din maini, sin picioare, respira sacadat, tresare la cel mai mic zgomot. Am ajuns sa-mi fie teama sa-mi trosnesc degetele...:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru repede cu 2 idei de restaurante pentru bobitza : Restaurant Burebista de pe Batistei ( este renovat la inceputul anului, arata ok, nu ai numar minim de meniuri, in jur de 200 ron/meniul http://www.restaurantvanatoresc.ro/#!/galerie-foto-restaurant si restaurant "Le theatre"- http://www.letheatre.ro/ - si asta arata foarte bine, fara numar minim de meniuri ( la cel de-al doilea, nu prea mi-au dat senzatia de promptitudine, dar s-ar putea sa fiu eu subiectiva).

 

in rest, ne inscriem in clubul bebelusilor virusati de fratii mai mari!! [help] [help]

Multumesc muuuuuuult, Moko!

Esti o draguta!

Voi studia propunerile tale ;)

 

Azi am fost la Casa Jienilor,.. Nu m-au dat pe spate... la55 €/ meniu ma asteptam la altceva.

 

Muuuuuulta sanatate puiului!!!

 

OXY, la MC Mon. Vreau neaparat Sambata pe 2 ca atunci au nasii bilete de avion. Au salonul Marin Preda liber atunci...

Desi imi placea Carmen S, avand in vedere ca nu am gasit altceva grozav ca alternativa, credca merg pe el.

Mai analizez maine si apoi fac rez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...