Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fetelor [flo2]

 

yvy iar la tine trag toate belelele...refacere rapida si sa fie "light" cum ai spus tu..

 

mess ce ganduri ai draguta , i-a da-le deoparte ..hai destainuie-te aici , toate avem zile mai bune si mai rele..

 

mocanita ..ce face Toma , gelozia e la locul ei ?...

 

happy am uitat sa-ti spun ca ma bucur ca e bine Eva cu burtica..

 

alex si eu ma fac inca cu crema de graviduta pe burta..e ok..dar grasimea nu se duce..

 

RLK si Ilinca face asa pana adoarme profund , inainte nu facea dar de cand a crescut si a inceput sa vada tot mai bine jucariile si obiectele din camera , invata lucruri noi cred ca are creiarasul supra excitat de stimuli si nu se relaxeaza asa de usor sa adoarma , dupa ce adoarme bine putem taia si lemne..

 

noi suntem tot la puseu , azi nopate a mancat de m-a stors , din 1,5-2 ore , a avut 5 mese peste nopate si a mancat de fiecare data cel putin 150 ml , nu stiu unde a incaput atata in ea , se trezea plangand de foame [bib]  zici ca nu i-as fi dat de supt de o zi inainte..
noroc ca am lapte , de 3 zile suntem asa bagate in priza cu mancatul

 

aseara mi-am facut o jumatat de litru de ceai de lactatie sa fac fata peste nopate , asa m-a mancat pitica ca dimineata nu am avut nici urina de decartat la WC...tot m-a secatuit..

 

oare cat mai tine puseul , am noroc ca in 10 minute manca ca sparta si adormea la loc , si eu la fel cum puneam capul pe perna adorm..macar nu sunt asa de obosite..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu, cam asa si noi ca persoane. Si eu voiam animatori dar nu cred ca se merita la nr de copii. Cineva mi-a recomandat pe cei de la Blu Party, daca te tenteaza.

 

Olimp  [flo2]  Ce infometata e Ilincuta  [bib]  Poate i se duce papa pe toata lungimea, ca in Tom si Jerry [:-)))]  La cat de lunguta e... [il]

 

Mandra mea are deja 6020g  [fal]  Nush cat de lunga mai e dar stiu ca mananca nene  [alcool]  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

happy [:-)))] [:-)))] [:-)))] ..ilinca avea duminica 5700...si e lunga iar deja ahinele de 68 cu mica indulgenta ii sunt apropape perfecte...vorba ta se prelinge mancarea..

 

da bine e Eva , lasa important este sa fie sanatoasa... [bib] [bib] [bib]  si papa bine e semn ca e bine..

 

apropo azi nopate dupa o sesiune de stors [alap] [alap] [alap]  cand am ridicat-o sa o pun in pat ii suna burta ca o canistra [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

oxana sa sti ca nici ilinca nu mai sta asa de traziu pe la 21 baga nasul in pat ca o tin eu treaza altfel s-ar culca de pe la 20 ..o data cu gainile , cum s-a scurtat ziua si ea vrea nani..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...