Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Paula, deci n-a scăpat Luca, mititelul. Să scăpați repede! Și după aia poți să zici că un virus e bifat deja, deci cu unul mai puțin mai târziu.  [flo2]

 

Temperatura: noi avem cam 23 de grade. Nu fac nicio modificare la baie.

 

Olimp, păi tocmai de-aia am tăcut mâlc ieri, să nu-l deochi, dar tot degeaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am aspirat-o niciodata...mai fornaie dimineata un pic dar ii trece pe urma.

 

Oxana am luat niste sleepsuits cu 7.50 lire 3 buc si pt 3-6 si pt 6-9 luni, niste joggers si bluzite pt 3-6 luni, pantaloni faini pt Alise, bluze cu maneca lunga tot pt ea mai multe seturi si o military jacket draguta foc. Merge si cu visa electron dar nu livreaza in Ro. Daca vrei sa comanzi te pot ajuta.

Asta noapte vazusem niste compleuri f faine dar nu mai erau in stoc pana dimineata, batalie mare hehe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da Doxy, si noua ne-a zis la fel, sa il bat pe spate sa se desprinda secretiile, norocul meu este ca doarme doar pe burta si nu trebuie sa il supraveghez sa nu se inece, dar sa nu profit de el acum , :))))))))  :)) ca e mititel.,Nu am scris tot ce ne-a zis dr ca m-am gandit ca chiar nu intereseaza pe nimeni, ca no.,..nu sunt multi bolnaviori si se uita ce se citeste, si e si normal, ca doar in situatii de-astea intrebi si abia cand esti panicat retii informatiile:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu eu am facut capitolul ala...cine stie la ce s-o fi gandit Oxigen. Poate ca, asa alunga spiritele rele [:-)))] .

 

La noi in casa sunt 22 de grade zi si noapte, la baie pun 23. Eu stiu ca temp ideala pt bbi e intre 19-21 de grade. Cel putin asa recomanda majoritatea dr. La temp aia se simt ei confortabili, dar eu nu. Eu am nevoie de minim 22.

 

 

Merci gagici de urari. E greu si copil de 3 ani racit, daramite cu unul de 2 luni...mi-e asa mila de el.

Eu m-am aspirat, niciodata nu i-am dat nici un medicament sau mancare lui Raul fara sa gust eu intai. Asa si cu aspiratul...dar nu e chiar o senzatie placuta, sa stiti...si mai rau e cand le punem ser in nas [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, pai sa stii ca noi avem in plan sa mai facem un bebe cat de repede se poate. Noi ne-am chinuit un pic sa ne iasa figura prima data, vreo doi ani si o inseminare intre timp. E varsta si intotdeauna mi-am dorit sa fie doi, as fi vrut eu chiar trei dar sa ne iasa noua un fratior sau o surioara. Cand ma duc la maretul control intrebarea cu momentul cel mai apropiat cand putem incepe demersurile e pe lista clar, mai scadem noi vreo doua luni din intervalul minim spus de doctor si vedem ce iese:).

Da, ca si Luca. De aia am zis eu ca m-a ajutat sa va citesc:). Vezi si tu ca si la altii e ca la tine:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...