Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

happy [:-)))] [:-)))] [:-)))] pai sa faca miscare..si un pic de efort ..sa invete ca nu toate in viata vin asa de usor.. [bib] [bib] [bib]

 

apropo de supt cu putere , de 2 ori i-am dat cu sticluta ca asa a fost situatia ( laptele meu binenteles ) si suzeta cu gaura mica sa vin greu laptele ..mai cand s-a pus a mea pe tras , obijnuita cu sanul de unde suge de te doare pana-n creier ..s-a facut toate un lapte pe fata pe bluza.. [:-)))] [:-)))] [:-)))] ..la ea nici cele mai nici teteine nu fac fata are o pompa de vid [alcool] [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olimp, e bine ca faceti fata puseului. Lunguta bine Ilincuta. Cu ochisorii aia clar fotomodel va fi [soricel]  Si noi tot cam atatia oameni vom avea, maxim 40.

 

Ama, ce bine a crescut si Eva. Sa stii ca le place si lor sa munceasca, eu asa cred. Il vad pe al meu cat de fericit munceste el si ma gandesc cand mi-a spus mama ca ce nefericit a fost el la biberon. V-am zis ca a mancat f putin in noaptea aia - 60 ml la masa dupa baie cand pe mine ma stoarce, 90 ml la 1 (cred ca era lihnit) si 40 la 4. Mie mi s-a parut f putin.

 

Oxana, ti-am admirat pozele cu activitatile lui Rares. Ce spirit creativ e, mi-a placut super mult. Oare voi avea si eu rabdare sa fac astea cu Sebi? Dar cum ti-au venit ideile? ca pe mine nu m-ar fi dus capul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...