Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doxy, haioase pozele. Vroiam sa va spun ceva, nu stiu cat va incalzeste: eu cat v-am citit doar nu mi-am facut cont pe forum si sa stiti ca cei fara cont nu vad pozele voastre, eu vedeam doar pozele de la avatar. Ma rog, nu stiu exact de ce va este mai teama ca eu stiu numai povestea cu tipa sau tipu de vroia sa stoarca niste bani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lui Raul i-a trecut raceala, a fost un virus care i-a afectat pe cei mari mai rau...mama mea de luni e la pat, de abia vb, Cosmin la fel, a zis ca el nu a avut atatia muci in viata lui. Lui Raul i-a trecut repede, vad cat il tine pe Luca. Eu as vrea sa iau si eu raceala, sa produc anticorpi, sa-i dau lui Luca. Oricum, la cat de racita am fost in timpul sarcinii, se pare ca mi-am revenit si sunt singura care nu am nimic...am crezut ca am luat-o si eu, dar aveam muci de la alergie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa va intreb ceva, nu mai sunt sigura daca s-a discutat, daca da, nu mai raspundeti. Vine in curand diversificarea si ne prinde in iarna cu kegume si fructe numai de la supermarket. Vv-ati gandit sa puneti la congrlat ceva? oare trebuie? recunosc ca inca nu am studist ce anume se ds la inceput si daca chiar merita efortul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lylla, e interesat in masura in care o poate baga in gura. L-am mai lasat sa faca asta, dar isi dadea si pe la ochi cu ea si ii lacrima ochiul dupa. Era un intreg scandal daca nu putea sa o apuce cu buzele de o margine, se enerva si se inrosea tot si dadea in plans. Acum o tin doar "spanzurata" de o ata, sa ajunga doar cu mana. Din cauza bufnitei, am recurs si la suzeta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...