Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(17)!


Recommended Posts

Il fixez cu centuri sau il tin in brate, o sa vad. Na la noi nu e ditamai distanta ca in Bucuresti, poate iti da si Drianny o idee avand in vedere ca la ea o sa fie drum de la Iasi la Bacau. Dar la mine sunt 2 km de la maternittate pana acasa.

 

Ma dc sa ma pregatesc, tragem o fuga la Bacau, pe la magazilele mari. Va pupez, vedeti poate nu gasesc 10 pagini minim cand ma intorc :-)

 

Distractie placuta si spor la cumparaturi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 278
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna!

am vazut ca vorbiti de caruturi, si eu am luat deja, si sper sa fie vremea ok sa il pot folosi cat mai rpd, sa iesim la plimbare.

N-am luat 3in 1 dar am luat unul care are 5 niveluri de inclinare, unul fiind la orizontala. Pentru mine a contat f mult sa nu fie f greu (7-8 kg maxim), sa se plieze ca sa incapa intr-un portbagaj f mic (recte suzuki swift...minuscul :)) ), si sa aiba husa captusita pt picioare. Al meu are vreo 7 kg, rotile sunt asa si-asa nu f mari, 2 sunt duble celelalte 2 simple. Sper sa fie ok, daca nu imi place iau altul ca n-am dat asa mult pe el :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, si vreau neaparat un sistem de purtare, dar sunt atat de multe variante si mi-e fff greu sa ma hotarasc.. :((

As vrea ceva care sa poata fi folosit si de tati, sa fie usor de pus/scos, si sa fie cat mai ok si pt bebe dar si pentru spatele meu...Clar trebuie sa ma documentez bine ca am cam multe pretentii :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!!

Anaraluca vii la metropola Bacau :-)) ? Distractie placuta si sa gasesti ce vrei sa cumperi!!!

Eu pe Rares il tineam in cosul de la landou desi aveam si scoica, mie mi s-a parut ca doarme mai bine in landou. Asa vom proceda si acum cu b2, oricum am si scoica pentru orice eventualitate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drianny, nu e chiar asa cu baby-expo. eu am fost la ala din...mai, iunie, nu mai stiu exact, eram la inceput de sarcina. Si m-a cam dezamagit, nu forte multe chestii, plus ca ofertele nu sunt stralucite. la carucioare, de ex, marci scumpe, evident. Si cu toate reducerile, tot la bebe tei au pretul mai bun. eu atunci tatonam un Inglesina espress, de ex. diferenta de 100 lei intre oferta de la expo (cu reducere!!) si ce am gasit ulterior la bebe tei. Iar despre wrapuri si alte kestii de purtat, erau 2 reprezentante, hip-hop si poarta-ma. Pe care le gasesti fara probleme pe net,si poti comanda de acolo. asa ca... no regrets!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La fel de dezamagita am fost si eu de targul de la Constanta....foarte scumpe chiar cu reducere....le gasesti mult mai bune ca pret pe internet

Chiar si la cele mai banale lucruri sunt diferente....noi voiam sa cumparam o perna antisufocare si aceeasi perna am gasit-o pe internet cu 50 ron mai ieftina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...