Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(17)!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 278
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

daa prenatal... :)).. ia m-am incurcat .. sa dea naiba.. e efectul serviciului. Nu mai stiu nici ce zic la ora asta.. si mai e asa mult pana dimineata

Pai te culci, sa vezi ce repede trece :-).

 

Eu n-am zis ca sa te corectez, ci ca m-am amuzat :-)

 

Cu serviciul, adevarul ca daa si eu m-am cam saturat. Abia astept sa stau cu bebe acasa, desi sunt convinsa ca dupa o luna in casa cu bebele, o sa visez numai munca si iesit si socializare :-).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seaea buna burtici!

Tocmai am facut o baitza scurta...ce a implicat si o epilare la fofo...just in case pt controlul de maine...uf o adevarata aventura cu oglinda...jale...intr-un final a iesit ok!

Anaraluca,eu am fetita si baiat!marue are doi feciori...care apropo sper sa fie bine!

Fetelor eu sunt in concediu de risc din 27 iulie...nu regret alegerea facuta pt ca daca mai lucram nu cred ca ajungeam bine!psihic nu.sunt stresata si daca nu dorm o noapte dimineara nu tre sa ma trezesc sa merg la munca!

Am deja luna august si septembrie intregi plus zilele din iulie...mai scot pe luna octombrie full si sa calculam prenatalul pt noiembrie...

Jale cata birocratie:(

Va doresc o seara linistita!ne auzim maine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita si eu m-am amuzat cand am vazut ce-am scris :)).

Cred ca vom reactiona toate asa, vom vrea sa plecam , sa socializam.. dar cu siguranta  vom ramane si pe forum, cum terminam cu alaptatul postam :X

Sper sa treaca repede si dupa ora 12 sa m bag la somn.

Miracol, cu siguranta ve-ti fi bine. E asa linistitor sa stii ca nu mai trebuie sa pleci, e un stres si asta cu hai la munca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragele mele. Sper sa fie o saptamana fara evenimente pentru fiecare dintre noi. Voi ce parere aveti de ceaiurile care avem voie sa le bem? Nici nu stiu ce ceai sa beau. Acuma mi-am facut un ceai de nuci la lamaie si miere, cica este foarte buna contra racelii. inca nu sunt racita dar vreau sa previn.

Pupici si aveti grija de voi si bebei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze Miracol, nu stiu ce am avur azi, probabil noptile in care am adormit pe la 1 , 2 chiar 3 isi spun cuvantul, acum cred ca bag cornu in perna mai repede.

 

Sa ne spui maine ce face perechea :-) Sunt convinsa ca-s bine sanatosi si grasuni. :-)

 

Eu m-am tuns zilele trecute aproape 0 dar pe laterale trebuie sa ma si epilez, daca pot binem daca nu, aia e, cred ca stie si dr ca nu mai poti ca altadata sa te faci. A mea e femeie, banuiesc ca stie care-i treaba, mai are si 2 copilasi :-). Acum macar sa ma sune asistenta ca mai e loc si pt mine :-). Daca nu, ma duc cu japca cu rezultatul la test si poate ma opreste pt control :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Eu sunt internata in spital la buc;situatia e cam la fel dar macar stiu ca daca cumva se intampla cevs bebeii sunt in siguranta aici. E rau ca sunt departe de familie dar toate o sa treaca iar la final voi avea 2 minunici in brate. Imi pare rau ca nu pot sa va raspund la fiecare in parte...tare greu merge forumul de pe tableta. Va pup si sper sa fiti toate bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...